Skocz do zawartości
kamilo_2302

Po odblokowaniu bootloadera i wgraniu recovery telefon zatrzymuje sie na ekranie lg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dis odblokowałem sobie bootloadera i wgrałem recovery od artas182x wpisałem komendę na zresetowanie tel i od tej pory zatrzymuje sie na pierwszym ekranie z logiem lg

pomóżcie co z tym zrobić czy ucegliłem go na amen ? mam nadzieje ze ktoś mi pomoże

Z góry dzięki i lisze na szybką pomoc

EDIT:

Udało się po wgraniu nowego oprogramowania trybem S/W chodzi ale jeszcze raz wgrałem recovery i to samo choć raz wystartował myślę udało sie wyłączyłem go naciskam VolumeUP + HOME + POWER i przełącza mnie w tryb fastboot czy wiecie moze czego to jest wina?

Edytowane przez kamilo_2302

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A oprócz wgrania recovery wgrałeś jakiś ROM? Bo jeśli tylko sformatowałeś wszystkie partycje, to nic dziwnego...

Wysłane z mojego NEXO przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczesniej odblokowywalem bootloader metoda z kablem 910k no i robilem wszystko tak jak jest w instrukcji z recznum odblokowaniem bootloadera i wpisalem komede i tak sie dzieje

Powiedzcie jak mam wgrac to recovery bo chce sobie cm11 wgrac i juz nie mam sily do tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus
    naciskam VolumeUP + HOME + POWER i przełącza mnie w tryb fastboot czy wiecie moze czego to jest wina?

Do recovery wchodzi się komendą VolumeDOWN + HOME + POWER. Na pewno masz odblokowany BL? Ja też miałem takie jazdy jednak z innym recovery - TWRP. Teraz już jest chyba nowa wersja tego recovery i o dziwo chodzi normalnie. Jak wgrywasz recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak bootloader jest odblokowany na 100% recovery wgrywam wierszem polecen tak jal to jest w instrukcji do recznego odblokowania bootloadera moze ze recovery od artasa182x sie inaczej wgrywa

A po komendzie VolumeDOWN + HOME + POWER wykonuje sie hard reset

Edytowane przez kamilo_2302

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Czyli nie wgrało się recovery. Rozumiem że wgrywasz przez fasboot, więc wgraj dwa razy dla pewności i wtedy reboot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tak przez fasboot, tylko że ostatnio jak wgrywałem recovery stanął na pierwszym ekranie z logiem lg i koniec musiałem wgrać nowe oprogramowanie i dopiero ale zaraz zobacze czy pojdzie teraz

---------- Post dołączono o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Wgrałem tak jak mówiłeś powtarzając operację 2 razy i działa dzięki wielkie Lysolus leci do cb ogromne piwo ;)

---------- Post dołączono o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

A jednak dalej występuje ten dziwny problem udało mi sie nawet wejść w recovery zrobic roota pobawiłem sie trochę tel wyłączyłem go włączam i znowu stoi na logo lg czego to wina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Telefonu :P Też tak miałem ale mi sytuacja się poprawiła jakimś cudem. Podobnie nie mogłem korzystać z custom kernel na stocku. Jeśli twoja sztuka została wyprodukowana w Chinach to prawdopodobnie dlatego. L9 z Chin często też mają słabo albo wcale niedziałający GPS.

Edytowane przez Lysolus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety to smutna prawda pod klapką widnieje napis MADE IN CHINA, ech cóż będę próbował jeszcze kilka razy bo bardzo chce miec cm11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paarix

Odkopię, bo mam podobny problem i stwierdziłem, że winne jest recovery - TWRP. W związku z tym, czy ktoś zarzuci linkiem z bardziej aktualnym recovery? Zastanawiam się czy nie wrócić na CWM, ale nie wiem czy mi AOSP 5.0 sflashuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi