Skocz do zawartości
ciastek0104

Brak sms w skrzynce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) swojego LG G3 posiadam od jakichś dwóch tygodni ale do tej pory mam jeden wkurzający problem z sms-ami. Problem pojawia się w przypadku kiedy chcę napisać smsa do osoby do której jeszcze nie nic pisałem ( konwersacji nie ma na liście sms )...wchodzę w jej nr i najzwyczajniej w świecie piszę smsa, ten się wysyła, jest raport ale w ogóle nie pojawia się na liście wysłanych smsów tak jakbym go usunął. Dla ciekawostki powiem że taki sms można bez problemu wyszukać i go odnaleźć ale wejść w niego również się nie da. Jedynym sposobem żeby cała konwersacja zapisała się w skrzynce ( spisie sms ) jest to żeby ktoś inny napisał do mnie jako 1 a dalsze wiadomości zarówno moje jak i drugiej osoby zapisują się już normalnie. Nie wiem czy opisałem to wystarczająco jasno ale mam nadzieje że ktoś zrozumie i mi pomoże :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj ściągnąć jakakolwiek inna aplikacje do smsowania ze Sklepu, np. Textra lub najprostszy Chat od Google i zobacz czy tam wszystko działa. Jeżeli tak to albo pozostaje Ci używać którejś z alternatywnych aplikacji albo przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych jeżeli zależy Ci na aplikacji od LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli używasz natywnej aplikacji do sms, nie masz root'a i nie zamierzasz go mieć, to polecam zaktualizować OS do najnowszej wersji. Jeżeli już to zrobiłeś, to pomyśl nad factory reset. W 99% spełnia swoje zadanie i pomaga przywrócić telefon do 100% działania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi