Skocz do zawartości
Raquntish

Słuchawki HTC z pilotem E160 a LG swift - kompatybilne?

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić słuchawki HTC, ale nie jestem pewien czy pilot do zarządzania muzyką, bedzie współpracował z LG swift, działającym na CyanogenMod 7.

W tym momencie zarzucę linkiem do sklepu HTC :P

HTC HTC Sklep z akcesoriami: Pocket PC Misc Accessory: HTC Legend Zestaw słuchawkowy z pilotem RC E160 (3.5mm, Czarna): Description

Może ktoś z Was zaopatrzył się w te słuchawki i powie jak one się sprawują, bądź wie na 100% że będą one działać?

Proszę o poradę, liczę na Was :pp

EDIT: Ewentualnie jeśli znacie jakieś dobre słuchawki w rozsądnej cenie ( ;) ) z pilotem to proszę o prezentację :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zippa

Chyba tak , ale bez pilota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcesz polecić jakieś słuchawki z pilotem, czy te są kompatybline ze swiftem ale pilot nie działa? Bo nie rozumiem Twojej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rewolt

Sam zastanawiałem się nad kupnem czegoś takiego.

Ale kurcze, jak tyle guzików mieści się na tak małym pilocie? xD

Co do kompatybilności to wiem tyle, że Swift na pewno obsługuje mikrofon i dodatkowy jeden guzik funkcyjny (z reguły odpowiedzialny za odbieranie i zakańczanie połączeń ale przy odpowiednich ustawieniach w systemie można też ustawić na nim wybieranie głosowe czy play/pause w odtwarzaczu).

Dlatego np słuchawki z iPhone działają bez problemów.

Niestety nie wiem jak to się ma do takiego wieloguzikowego pilota. Można zaryzykować i wyjść z założenia, że jest pewien standard, z którego korzystają wszyscy producenci telefonów z Androidem i te słuchawki będą działać tak samo dobrze na HTC jak i telefonach innych producentów z Andkiem.

Osobiście gdybym miał więcej kasy, zaryzykowałbym. Najwyżej opchnie się na Allegro ;P

Jeśli je kupisz, nie zapomnij napisać czy działają! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam, za odświeżanie tematu, ale mam pytanie do Autora: Czy zakupiłeś te słuchawki, o których pisałeś w 1 poście? Działają?

Ja też szukam pilota do mojego gt540 (z tym, że na fabrycznym 2.1) i znalazłem ten sam zestaw słuchawkowy za 22zł

SŁUCHAWKI HTC RC E160 HD2/Wildfire/Desire HD [TM] (1786397929) - Aukcje internetowe Allegro i zastanawiam się, czy ich nie kupić - z tym, że nie mam pojęcia czy działają, a nie chciałbym wywalić kasy w błoto...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigBoy

Wydaje mi się że nie będą działać bo te słuchawki ( a właściwie sam pilot) działają na zasadzie określonej rezystancji dla każdego przycisku czyli telefon musi mieć miernik rezystancji. Ale dopóki nikt nie sprawdził na fabrycznym 2.1 to sobie możemy gdybać ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzone - słuchawki nie działają. Działa tylko przycisk odbierania rozmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki, że dopiero teraz ;)

Słuchawki niedawno miałem okazję przetestować i tak jak już wspomniano wyżej - nie współpracują ze swiftem ani na 2.1 ani na czystym CM7*.

* czystym, czytaj: bez doinstalowanych sterowników z marketu o ile takowe w ogóle istnieją ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi