Skocz do zawartości
marioo

Aparat - galeria - zniknęły zdjęcia ?

Rekomendowane odpowiedzi

marioo

Cześć, prosto z mostu, wchodzę w galerię zdjęć i co widzę? Liczba zdjęć się zgadza, nie ma podglądu, jest tylko dziwna ikonka z wykrzyknikiem na szarym polu.. W managerze plików też ich nie ma, a na pewno ich nie kasowałem. O co chodzi? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krz999

miałem podobnie tylko że zdjęcia znikły mi z galerii ale w fonei były jak by straciły ścieżkę dziwne cośsie dzieje z fonem trzeba sprzedać hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

Przegraj zdjęcia w trybie USB do innego katalogu, wyłącz tryb USB, restart, zrób zdjęcie, włącz tryb usb, przegraj zdjęcia spowrotem do DCIM, wyłącz tryb usb - powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marioo

niestety nic z tego :( w ogóle ich nie ma już w dcim... trzeba zrobić formata dziś, ogólnie zwolnił desire. może to przez program FxCamera albo Retro Camera, nie wiem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobny problem, bo słuchawka głosi, że nie mam żadnych plików multimedialnych. Problem tkwi w zapychającej się pamięci własnej telefonu. Niestety, nie ma na razie mądrego, który by powiedział, jak sprawić, by fotki i filmy zapisywały się na karcie pamięci, ale nie w tej wbudowanej.

Jak na razie, jeśli tylko zobaczę czerwony wykrzyknik z ostrzeżeniem o braku plików foto w galerii robię RESTART fona (proste OFF/ON). na jakiś czas działa, fotki są znów widoczne. i tak raz na miesiąc trzeba robić reanimację. Nie robię nic innego ponadto. Będę musiał, oczywiście, zgrać fotki z fona na kompa, tyle ze mam j*****ą Vistę i komp nie lubi mojego Desire'a, a na Win 7 Starter też mam problemy. Tak że na razie ratuje mnie restart. Zobaczymy jak długo...

Niemniej, spróbuj, u mnie to działa.

pozdrowienia z pyrlandii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marioo

dzięki za poradę, faktycznie miałem komunikaty o braku pamięci. dziś jednak zrobiłem HR także już po wszystkim :)

a poza tym przesiadłem się na galaxy s2, deska idzie dla brata ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi