Skocz do zawartości
Xalion

Problem z modułem łączności - zjada baterie

Rekomendowane odpowiedzi

Xalion

Od kilku dni mam problem z praca na baterii. Na początku użytkowania z3c nie spadał nawet jeden procent przez całą noc(piękny wykres schodkowy). Dziś w nocy kładłem komórkę mając 20% na biurku. Rano mnie nie obudziła bo padła - podładowałem do 1% i zrobiłem screen'a(poniżej). Tego dnia grałem 30 min na komórce i poziom baterii spadł do 85% przez kolejne 12h właściwie nie korzystałem z niej(siedziała w kieszeni).

post-200196-14255757468516_thumb.png

Zastanawiam się czy nie przestawiły się jakieś opcje bo gdy miałem wybudzenie przez podwójne tapniecie to komórkę razy razy wyciągnąłem z ekranem w ustawieniach. Czy musze robić powrót do fabrycznych czy od razu do serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może trochę pomoże...

To nie kwestia wybudzenia pukaniem. Na stocku Plusa nie miałem tego problemu. Pojawił się po flashu na stock Sony i odpaleniu aplikacji Google+, Album, Dysk Google itp. Nagle przez noc zaczęło ubywać baterii. Myślę że procka wybudzają różne próby synchronizacji. Nowy flash do poprzedniego stocka i nie uruchamiane co wymieniłem powyżej jak na razie pomógł - na baterii już 5 dni a nadal mam ponad 30%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi