Skocz do zawartości
Grant

Pytanie do posiadaczy Galaxy Gear S

Rekomendowane odpowiedzi

Grant

Witajcie,

Od wczoraj jestem użytkownikiem owej "S"-ki i mam kilka pytań związanych z poprawnością działania. Nie wiem po prostu czy tak powinno być, czy mój egzemplarz jest "trafiony"

1. Po ruchu ręką w celu sprawdzenia godziny wyświetlacz się aktywuje ukazując zegar z godziną, lecz brak tam sekundnika i wskazówek od poziomu kroków i baterii, oraz liczby powiadomień. Dopiero oi stuknięciu palcem owe dane się pokazują.

2. Aplikacja Wiadomości na zegarku nie pokazuje historii wiadomości z telefonu. Tj, wysyłajac wiad z zegarka widać ją i na zegarku i na telefonie, natomiast wysyłajac z telefonu nie pokazuje się w oknie rozmowy SMSowej na gear.

Czy to normalne? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. U mnie to samo było na początku. Nie wiem, czy aktualizacje to załatwiły, czy nauczyłem się poprawnie patrzeć na godzinę, ale już tego nie mam.

2. Na moim to samo, czyli pewnie tak ma być.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grant

Z jakiegoś amerykańskiego forum andka wyczytałem, że jeśli chcemy oglądać pełną wersję zegara po ruchu ręką, taką, która wyświetla się po tapnięciu palcem, nalezy ustawić w opcjach wyświetlacza wyświetlanie ostatniego używanego ekranu i pamiętać, żeby przed wygaszeniem zawsze był to zegar. Działa i teraz dopiero mogę nazwać to zegarkiem którego oczekiwałem

Choć pojawił się problem z powiadomieniami FB. Gear nie wydaje dźwięku ani wibracji dla powiadomień FB i messengera kiedy ekran telefonu jest wyłączony. Jeśli jest włączony, wszystko działa. Pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli wszystko jasne, bo ja mam tak ustawiony.

Co do tego fb, to nawet nie zauważyłem czy u mnie przychodzą, sprawdzę po pracy.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jeśli chodzi o zegar to jest aplikacja i am alive czy jakaś tak. Ona powoduje ,że cały czas świeci się zegar jaki,chcesz :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie potrzeba żadnej aplikacji, wystarczy zrobić to o czym pisze Grant :)

Tapnięte z Galaxy Note 4

Edytowane przez dragon1971

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej, podrzuci ktoś pomysł jak dogarć w tym zegarku inne tapety/wzory wyświetlanego zegara

zainstaluj WatchStylera 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chce kupić ten zegarek ale mam tel lg flex i powiedzcie mi czy fb albo sam mesenger dziala na tym zegarku jako aplikacja

Chodzi o to ze jak wloze kartę sim czy bedzie to działać niezaleznie od tel

Bo z moim fonem raczej sie nie połączy, chociaz ktos gdzies pisal ze mozna to jakos obejsc i niektóre funkcje moga działać

Wysłane z mojego LG-D955 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez przemo0380

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jackpe

Na xda jest wątek o tym jak go zsynchronizować z innymi telefonami. Podstawa to root. Natomiast bez tego nic nie zrobisz. Normalnie nie uruchomisz go bez połączenia z dedykowanym telefonem. To jest Tizen, autorski system Samsunga i to jest główną przyczyną. Oraz to, że na telefonie w tym czasie musi być zainstalowana aplikacja Samsunga, która to umożliwia.

Obejście tego wymogu polega właśnie na umożliwieniu zainstalowania tej aplikacji.

SM-T705 + Tapatalk

Edytowane przez jackpe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi