Skocz do zawartości
Gawel15

parę pytań co do Telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem ostatnio takie coś

http://forum.android.com.pl/f779/tematy-i-tapety-dla-xperia-j-252800/

Interesuje mnie to czy takie Mody czy jak to sie nazywa spowalniają prace telefonu ?? chciał bym odświeżyć sobie wygląd telefonu bez jego zamulania bo 2 lata na tym samym ehh :P

I czy taki przeciętny zjadacz chleba jak ja potrafił by to wgrać bo jak to czytałem to nic z tego nie rozumiałem jakieś rr-r-r... pojęcie nie mam co to jest.

Drugie pytanie to czy jest aplikacja lub funkcja w telefonie na ustawianie tapety która będzie stała, chodzi o to by się nie przesuwał widok tapety kiedy zmieniam strony i zależało by mi bym mógł tak ustawić własną tapetę ;] widziałem i testowałem są takie aplikacje ale zawsze miały tylko i wyłącznie własne tapety.

Dziękuje za pomoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta modyfikacja nie powinna spowolniac pracy systemu a jesli chodzi o "rw-r-r" to sa to uprawnienia do pliku np. nie mozna modyfikowac pliku ktory jest przeznaczony tylko do odczytu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy podesłał by ktoś jaki link lub filmik jak zainstalować tego moda lub jak obsługiwać sie tym Root czy coś :D zrobił bym to a dowiedziałem sie że jak to zrobię źle to tracę gwarancje systemu bo w nim grzebałem ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi