Skocz do zawartości
Kless

LG G3 nagle sam się wyłączył

Rekomendowane odpowiedzi

Kless

Miałem wczoraj nie ciekawy przypadek że mój G3 sam się wyłączył i nie dało się włączyć.. Dopiero jak wyjołem baterie i jeszcze raz włożyłem to się włączył ale nie do końca bo było logo Lg i znów zdechł .. jak podłączyłem go do ładowarki to normalnie zadziałał i było ok ale dziś znów wyłączył i ta sama procedura aby włączyć... No dobra teraz pomijając to jest drugi problem bo niby zasięg jest w Play itp ale czasem nie da się zadzwonić i wyslac sms.. ani nikt do mnie nie może się dodzwonić... czasem to się poprawi jak uruchomie ponownie tel ale też nie zawsze... Mam androida 5.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie samoczynnego wyłączenia miałem tak samo. Sam nie wiem co jest przyczyną. Jedno mogę powiedzieć robię czasami tyle rzeczy na raz i tak szybko że sam nie wyrabiam a co dopiero nowy nie dopracowany system. LG wiele musi jeszcze poprawić. Wydaje mi się że skończyła się pamięć i nie zdążył zwolnić czegoś innego lub problem powoduje proces jakiegoś programu w tle. Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Co do sytuacji związanej z siecią to zasięg anteny w tym telefonie daje dużo do rzyczenia. Sam mam słuchawkę Play iż zasięgiem jest różnie. Zasięg jest a Internet nie chce mi się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kless

No tylko ze jak mi sie wylaczyl to juz sie wlaczyc niedalo a bateria na 80%... Nie reagowal na przycisk a teraz gdy wloze karte to zasieg jest ale nic nie dziala ani sms, dzwonienie i net ... Nawet jak sie na rouming przelaczy to jest tak samo... Ide jutro na gwarancje oddac bo to jakies jaja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście za nim oddałbym go na gwarancję wgrałbym jeszce raz system. Dopiero wtedy gdyby nie przyniosło to żadnych rezultatów zaniósł bym go do serwisu.

Zrobisz jak uważasz. Nikt na forum nie jest cudotwórcą. Każdy pomaga na tyle na ile może.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem kilka razy to samo że doszedłem do wniosku że to jakaś wada konstrukcyjna czy coś i LG doskonale o tym wiedziało i może dlatego dali wyminne baterie bo gdyby nie to, to ja nie wiem chyba trzeba byłoby za każdym razem wysyłać na serwis a tak wystarczy samemu baterie wyciągnąć, to wygląda na jakiś błąd pamięci.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jalboss

@up

No tak, według ciebie to najpierw skonstruowali G3 z niewymienną baterią, a jak zobaczyli że jest źle to zamiast to poprawić, to przerobili model na wymienną baterię??

Po mojemu wymienna bateria jak i slot na kartę pamięci powróciły po prośbach użytkowników m.in. G2, gdzie takich cudów nie uświadczysz. A swoją drogą część rozwiązań z G2 mogli zostawić, bo były dobre, np. możliwość wysyłanai plików po wifi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaco

Mam to samo. Dziś wyłączył mi się 5 razy, pomaga tylko wyjęcie baterii:( G3 2 gb ramu z polskiej dystrybucji, android 5.0 bez brandu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem to samo od zakupu 1.10.14 zdarzylo mi sie to trzy razy. Pomogło podloczenie ladowarki i wtedy zaczal reagowac na przyciski. Po wyłączeniu brak jakiejkolwiek reakcji :/ Dodam jeszcze ze na KK mialem tak dwa razy na loollipop jak narazie raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kless

@UP Dokładne, wyłącza się sam i jak podłącze do ładowarki to dopiero idzie włączyć go.. wczoraj oddałem na gwarancje i zobaczymy co powiedzą... jak coś dam znać co mi zrobili z nim ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekamy z niecierpliwoscia :)

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi