Skocz do zawartości
Kless

LG G3 nagle sam się wyłączył

Rekomendowane odpowiedzi

tutrus

No niestety u mnie przed chwilą sam się wyłączył w trakcie ładowania na ładowarce bezprzewodowej:(. Zaskoczył dopiero po ponownym położeniu na ładowarkę:(. Qrde zaczyna mnie wnerwiać ten telefon!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Mnie wyłączył się samoczynnie 2 razy ale na Kitkacie,na 5.0 ani razu ponieważ LG w Lollipopie podniosło napięcia na procesorze i GPU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tutrus

@up

Mi raz na KK i teraz na lizaku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja moge dodac ze mi zdycha czasami przy robieniu zdjecia. Lapie ostrosc i koniec. Trzeba baterie wyciagac. Andek 5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up @@hitman12
    Gdzie to przeczytałeś? Przeciesz za tym idzie wyższe taktowanie, wyższe wydzielanie ciepła i wyższe zużycie baterii więc jaki by to miało sens?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ArEk335
    Nie cytujemy całego poprzedzającego posta,tylko piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Na xda piszą że LG w Lollipopie zmieniło napięcia ponieważ niektóre G3 wyłączały się samoczynnie i coś w tym jest bo mnie na KK 2 razy się sam wyłączył telefon a na Lollipopie nie zdarzyło się to ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blest

U mnie ani razu na 5.0 się nie wyłączył ( i niech tak zostanie). Nie wiem jak na 4.4.2, bo nie miałem okazji używać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cały czas siedzę na 4.4.2 i od lipca miałem tylko raz takie zdarzenie ze telefon się zawiesił zrestartował podczas ładowania systemu gdzie animacja z Play była bardzo powolna nie odpalił systemu tylko znów się zrestartował po czym zaktualizował jedną aplikacje i potem było już wszystko ok.

Za to pamiętam początki z moim g3 na v10a gdzie po zrestartowaniu telefonu często nie chciał mi się odpalić z kartą z play, system się ładował i

kiedy miał łapać zasięg restartował się i tak w kółko i dopiero za którymś tam razem się odpalił a z nju tak bez problemu ale po jakimś czasie z nju też był ten problem, bez karty sim nie było problemu, miałem wysyłać na serwis ale problem znikł i nigdy więcej się nie pojawił, pewnie przez update ale już nie pamiętam.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tutrus

Dzisiaj po raz kolejny mój telefon samoczynnie się wyłączył. Miało to miejsce w trakcie ładowania bezprzewodowego. Ponowne położenie na chwile telefonu na ładowarce pozwoliło go włączyć bez wyjmowania baterii. Juz się boje ze skończy się serwisem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie kupiłem miesiac temu LG G3 i mam problem .

Gdy nie wyłacze telefonu i zostawie go na trochę on potrafi się wyłączyć i nie da sie go wlaczyc przyciskiem power pomaga tylko wyjecie baterii.

Drugi problem dotyczy samoistnego resetowania sie telefonu gdy go zostawie potrafi resetować się co 15 min w nieskonczonosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi