Skocz do zawartości
Kless

LG G3 nagle sam się wyłączył

Rekomendowane odpowiedzi

Blest

Wgraj jeszcze raz system, bo jaki aktualnie masz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cetyk

Factory reset, potem podłącz do LG PC Suite i daj "napraw błędy aktualizacji".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam również problem z telefonem LG G3 niestety skończyła mi się gwarancja wie cię czy naprawia mi go w serwisie i jaką kwotę wynosi naprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    11 godzin temu, Marcel Godlewski napisał:

Witam mam również problem z telefonem LG G3 niestety skończyła mi się gwarancja wie cię czy naprawia mi go w serwisie i jaką kwotę wynosi naprawa

sam sobie napraw, prościzna. rozkręć fona, masz po obu stronach dwie kości, każda jednakowo potraktuj żelazkiem 2000w i grzej po 10 minut. na jakiś czas zadziała, bo nie na każdej płycie wszystkie styki zaczną działać od razu, czasami trzeba kilka razy by wszystkie styki zaczęły działać. odczekać do ostygnięcia przez przełożeniem płyty informuje i uczulam.

PS: tylko podłącz cos po płytke samą i na rdzeń zrób jakieś grubość około 1-3cm z folii alu kostke na wymiar i grzej 

Edytowane przez [email protected]
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie może co zrobić z tel LG G3 gdy skończy się gwarancją 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam. Dzisiaj mój telefon sam się wyłączył w trakcie ładowania. Aby go włączyć musiałem wyjąć baterię i włożyć z powrotem. Włączył się dosłownie na parę sekund po czym znów się wyłączył. Spróbowałem wejśc do TWRP i zrobić recovery. Udało mi się. Niestety problem dalej występuje. Mój system to LiquidDark. Jakieś pomysły jak to naprawić? Mógłbym spróbować wgrać inny system. Tylko nie wiem jak to zrobić, bo mój komputer nie wykrywa telefonu, i nie mam jak wgrać nowej paczki z systemem. I w ogóle czy to pomoże? 

Edytowane przez LifesGood

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mreco

Witam. Od wczoraj mam dziwną awarię telefonu LG G3. Telefon nie chce się włączyć dopiero kiedy wyjmę i włożę baterię wtedy trybi ale po włączeniu zawiesza się często pokazując info Niestety, LGSystemServer został zatrzymana po czym telefon wyłącza się i sam załącza znowu wchodząc do oprogramowania i znowu wieszając się tak że trzeba wyjąć baterię żeby go znowu włączyć. Czasami uda się go włączyć i działa dopóki nie włączę mu neta wtedy natychmiast tel zawiesza się i cała awaria trwa od nowa. Prawdopodobnie jest to wina systemu ale sam już nie wiem. Wykonałem zadania z tego poradnika https://forum.android.com.pl/topic/263286-60-marshmallow-lg-g3-d855-lgup-flasher-download-opis-najnowsze-wersje-systemu/ ale nic nie pomogło. Jakieś pomysły?

Edytowane przez Mreco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi