Skocz do zawartości
predator_hunter

odin nie wykrywa , bootloop

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam powazny problem. Instalowałem rom z sd. Instalacja przebiegła do końca. Zrobiłem restart z cwm i telefon sie nie włączył. Teraz nie wchodzi w Q+Power , odin nie widzi. Co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    burnmode

Hmm, wyczuwam bricka. W jakim sensie rozumiesz bootloop? Widzisz animacje bootowania lub logo kernela? Jeżeli nie to nie jest bootloop tylko brick. Spróbuj wyjąć baterie na 30-60 min i po włożeniu odpalić telefon, możesz też kablem JIG spróbować telefon zmusisz do wejścia w tryb download ( taki kabel to groszowe sprawy na allegro ). Jak to nie pomoże to pomyślę nad bardziej radykalnymi sposobami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, tzn brick w takim razie. Zero oznak życia, wibracji, odin nie widzi. Bateria wyjmowana, kabelek kupiony będzie za 2 dni.

Chyba ze masz pomysł na bardziej radykalne sposoby bez wychodzenia z domu, spróbuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    burnmode

Spróbuj tak: Wyjmij baterie, podłącz usb, trzymaj Power + q i w czasie trzymania włóż baterie. na Nokii X raz mi to pomogło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja metoda wyzej nie zadziałała. JIG dzis przyszedl, na wyjętej baterii podłączyłem. Dałem baterie i zero reakcji.

Coś sie uwaliło? A instalacja do końca niby doszła a po restarcie nie wstał. Są jeszcze jakieś metody? najgorsze Pc nie widzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi