Skocz do zawartości
P@ffcio

LG G2 mini - D620r - boot loop - zapętlenie przy uruchamianiu telefonu - ciągły restart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Uprzedzam - przeglądałem ale nie zauważyłem więc pozwoliłem sobie założyć temat.

Fakty:

- LG G2 mini D620r

- kupiony w PLAY

- aktualizacja KitKat do 4.4.2

Żadnych cyjan, nic. Tel mojej pięknej. Od przed wczoraj wpadł ot tak sobie - podejrzewam aktualizację GMAIL (z tego co wyniuchałem w necie) - w bootloop. Odpala się do chmurki PLAY'a, na dosłownie pół sekundy pojawia się ekran startowy i tak wkoło panie Macieju. Generalnie da się wejść do menu hard reset ale ... no właśnie. Moja piękna nie zrobiła backupu danych i ma tam mnóstwo rzeczy, których rzecz jasna stracić by nie chciała. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ? Co można zrobić ? (poza HR, vol+bez bat + usb nic nie daje, LG Sync nie widzi itd). Z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tokacz

rozumiem, że w lg pc suit nie idzie zrobić napraw błędy aktualizacji. Czy jest możliwe wprowadzenie w download mode? i wtedy spróbować podłączyć do pc suit. Można spróbować wejść do stock recovery i zrobić clear cache partion.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak rzeczy, których nie chce stracić ma w pamięci wewnętrznej telefonu, a telefon złapał bootloopa to w tym egzemplarzu z tego co wiem nie uratujesz już raczej tych danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tokacz

jeśli uda się przez pc suit naprawić błędy aktualizacji to większość rzeczy, ustawień powinna zostać (jak testowałem to chyba jakieś śmieci np książki zostały). Ale z bootloopem nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rozumiem, że w lg pc suit nie idzie zrobić napraw błędy aktualizacji. Czy jest możliwe wprowadzenie w download mode? i wtedy spróbować podłączyć do pc suit. Można spróbować wejść do stock recovery i zrobić clear cache partion.

Tel udaje się wprowadzić w menu hard reset ale to nie zmienia faktu, że LG PC nie widzi, możesz mi opisać jak wejść w stock recovery ? Wciśnięcie pwr + vol + do logo LG i ponownie to samo ? Jeżeli tak to nie działa. Any other options ? :)

Edit:

Doczytałem na necie, że recovery mode wyświetla się dopiero po wybraniu factory reset - może to ktoś potwierdzić ? nie chciałbym własnoręcznie uśmiercić danych ... o ile jeszcze się same nie uśmierciły ;)

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

@[email protected]

Tak stockowe recovery pojawi się dopiero po factory reset a ty nie chcesz przecież usuwać danych . Jest sposób z adb ale musiało by być włączone debugowanie usb w telefonie a tego pewnie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli fabrycznie nie było włączane to na 99,9 % nie jest ... zauważyłem, że raz na kilka pętla przesuwa się nieco dalej i widać przez moment ekran startowy ... potem znów logo, chmura, reset, logo, chmura ... help :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukaj w tematach, które ja zakładałem. Mnie też telefon umarł kiedy go aktualizowałem. Podobne objawy jak u Ciebie. Telefon odratowany. Znajdziesz bez problemu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tokacz

@van ale on może zrobić factory reset bez problemu, ale zależy mu na danych w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tokacz... yyy, pewnie masz rację, cholera, nie pamiętam, to już trochę czasu minęło od tych bolesnych doświadczeń. Miałem na myśli to, że jak mu telefon wchodzi w bootloop, to ja w tamtym wątku opisałem ratowanie telefonu z takiej właśnie sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi