Skocz do zawartości
pit81

Cool3D Sense 3.0][26 Lipiec]Cool SENSATION v6a|Stable|CM7/r2|DATA++|STOCK

Rekomendowane odpowiedzi

Kruger

Przed zainstalowaniem Cool3D mialem wgrany Cyanogenmoda, zrobilem wipe, po raz kolejne patrycjonowanie sd (co wyczyscilo mi zawartosc karty). Po wgraniu Cool3D telefon mi troche pomulil i nagle pojawila sie informacja, ze przywrocono pgoramy i od razu do czystego sytemu dolaczone mam programy, ktore mialem zainstalowane poprzednio. Co zrobi, zeby po instalacji miec totalnie czysy system?

Instalowałem chwile wczesniej Cool3D koledze na Desire i u niego wszystko działało płynnie (przechodzenie miedzy puplitami) u mnie wszystko chodzi baaardzo wolno. Czy to moze być wina tego, iż przywrocil mi posiadane programy (w tym miedzy innymi S2E, ktory instalowal programy na karcie), czy moze to tez wynikac z tego, ze mu zainstalowalem wersje 6 a sobie 8?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro inne wersje to na pewno inaczej będą działały, A ja mam pytanie dotyczące baterii. Używa ktoś tego ROMu na co dzień, żeby powiedzieć ile trzyma? Czy Sense 3.0 ciągnie ostro baterie czy porównywalnie z 2.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gramz
    Przed zainstalowaniem Cool3D mialem wgrany Cyanogenmoda, zrobilem wipe, po raz kolejne patrycjonowanie sd (co wyczyscilo mi zawartosc karty). Po wgraniu Cool3D telefon mi troche pomulil i nagle pojawila sie informacja, ze przywrocono pgoramy i od razu do czystego sytemu dolaczone mam programy, ktore mialem zainstalowane poprzednio. Co zrobi, zeby po instalacji miec totalnie czysy system?

Instalowałem chwile wczesniej Cool3D koledze na Desire i u niego wszystko działało płynnie (przechodzenie miedzy puplitami) u mnie wszystko chodzi baaardzo wolno. Czy to moze być wina tego, iż przywrocil mi posiadane programy (w tym miedzy innymi S2E, ktory instalowal programy na karcie), czy moze to tez wynikac z tego, ze mu zainstalowalem wersje 6 a sobie 8?

wydaje mi się, że przywróciło Ci kopie zapasową utworzoną przez system na serwerze google, miałem tak samo instaluje rom po pełnym wipe i instalują mi się wszystkie poprzednie programy.

Możesz to wyłączyć w ustawieniach, zakładka "Prywatność" Wykonaj kopię zapasową ustawień" i "Autoprzywracanie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skoro inne wersje to na pewno inaczej będą działały, A ja mam pytanie dotyczące baterii. Używa ktoś tego ROMu na co dzień, żeby powiedzieć ile trzyma? Czy Sense 3.0 ciągnie ostro baterie czy porównywalnie z 2.1?

Dość długo używam tego romu i tak samo mi trzyma bateria jak w sense 2.1

Wysłano z HTC Pyramid z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie się zdecydowałem na wgranie - na razie wszystko w porządku. Mam tylko jeden problem, nie mogę znaleźć opcji w kalendarzu żeby wyświetlał urodziny osób z kontaktów. Czyżby nie było opcji dodawania nowych kalendarzów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kruger

w 1 poscie mamy:

Stock Hboot users flash Stock_Users.zip after installing the Rom.zip

Stock Hboot Users Flash A2sd+ Script After Installing The ROM

jednak oba linki prowadza do a2sd.KD.zip w przeciwienstwie do watku na XDA, czyli wychodzi na to, ze nie wgralem Stock_Users.zip. Rom działa. Zastanawiam się jednak co to daje i czy powinienem to wgrac?

co do HBOOTa to jak mam sprawdzic jaka mam wersje? po wgraniu s-off w hboot mam Alpharev wpisane, czyli wyszedlem na poczatku z zalozenia, ze nie jest on stockowy, ale a2sd nie dzialalo, pomimo tego ze jest napisane Stock Hboot Users Flash A2sd+ Script After Installing The ROM. Czyli albo czegos nie zroumiem, albo mam stockowy hboot :]

Co do a2sd to rozumiem, ze dziala to w taki sposob, ze sciagam aplikacje a to juz sobie samo przerzuca i dlatego np po zainstalowaniu dosc duzej ilosci aplikacji mam 123 mb a nie 15 jak to zazwyczaj mialo miejsce :) Ale np. w przypadku takiej Opery, ktora zajmuje 20 mb klikanie "przenies na sd" jest bez sensu bo przeniesie to po prostu dane z ext4 na fat32 na sd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z tym romem, niby się instaluje i wchodzi w system ale wywala mase FC i info o braku pamięci, zielony napis HTC na czarnym tle, to wszystko się dzieje na takim tle, też tak mieliście?? Mam fat32 14gb + ext4 1gb + ext4 300mb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie masz zlego hboota i dlatego tak sie dzieje.

Wysłano z HTC Desire z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak ze stabilnością tego roma ?? Dużo FC?? Obecnie jade na MIUI i nie chce co chwile hboota zmieniać :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W początkowych wersjach zdarzały się FC w najnowszych jeszcze się nie spotkałem z tym kłopotem.

Wysłano z Deski z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi