Skocz do zawartości
pit81

Cool3D Sense 3.0][26 Lipiec]Cool SENSATION v6a|Stable|CM7/r2|DATA++|STOCK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też polecam, używam od paru dni i jestem zadowolony. W pełni działające Sense 3.0. Tylko nie ma animacji CRT TV :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    natash

Panowie mam CM7, jak przejść na to cudo, muszę coś kombinować, czy tylko z AMON RA zainstalować ZIP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gala

Partycja ext4, wipe i flash.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    natash

Partycja ext4 na karcie SD zrobiona np w Amon RA? Proszę o nie odpowiadanie skrótowo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ja mam zrobioną partycje z Recovery i nie mam problemów z żadnym ROMem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    natash

Panowie trochę to zawiłe.

Mam S-Off i partycję CM7.

Z tego co tu wyczytałem to muszę zrobić partycję ext4 na karcie np w wielkości 0,5 Gb? Po co?

Potem rozumiem normalnie install from zip z Amon Ra i po temacie, tylko na 1 stronie jest kilka plików, którego użyć?

Cool-Kingdom-v6

Cool-Kingdom-v6a

Cool-Sensation-v6a

weather-pack - czy to jest zawarte w senstation albo w kingdom, czym się różnią te 2 wersje?

boot-fix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Partycje robisz po to żeby miał gdzie system się rozpakować, ponieważ Desire ma za mało pamięci wewnętrznej na takie ROMy. Najpierw wgrywasz v6, a później na to bez niczego v6a.

Ja natomiast mam problemy z kalendarzem z nowego Sense, nie da się tam dodać innych kalendarzy oprócz głównego. Czy mógłby ktoś zamieścić aplikacje kalendarza ze starego Sense?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam taką prośbę. Wgywałem już romy, ale to do magica. Tu widzę jest pomieszanie z poplątaniem :|

Mógłby ktoś tak łopatologicznie mi napisać od czego zacząć? S-OFF i ROOT mam już zrobiony. hboot 6.93.1002

radio 5.17.05.23 Jak to ugryźć? Bo baaaardzo się napaliłem na ten ROM :D Może być na PW.

Dziękuję z góry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jerry0

Przecież jest TU wszystko wytłumaczone, tylko trzeba ściągnąć SDK android i przekopiować zawartość platform tools do tools.

Ponadto warto by zaktualizować wątek ponieważ od dawna dostępna jest nowa wersja tego ROMu:

http://coolexe.dataninja.net/Sensation/Cool-Sensation-v7.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruniu
    Ja też polecam, używam od paru dni i jestem zadowolony. W pełni działające Sense 3.0. Tylko nie ma animacji CRT TV :(

kiedys na jednym z tematow widzialem linki do xda do wszelkich dodatkow na desire, w tym bylo crt tv

szukam, szukam ale nie moge znalezc

zainstalowalem prze chwila ten rom, szkoda ze nie ma rozdzielczosci HD, lcd density zmienil rozdzielczosc, ale nie wszystko

script manager ze skryptem move.sh nie chce mi przeniesc aplikacji na sd, bo nie tworzy katalogu, komunikat read only - dlaczego?

problem z kontaktami podobnie jak u robocika: wyświetla kontakty według nazwisk, ale w historii połączeń i tak wyświetla według imienia

na innych romach zeby miec widget na pulpicie, to nie mozna przenosic aplikacji na karte sd

podobnie jest i na tym romie, z tym ze ten rom ma tez ten problem ze skrotami do aplikacji

od wczoraj mam ten rom i zauwazylem ze strasznie przycina

uot - nie dziala

przydala by mi sie starsza wersja kalendarza i poczty od htc

tu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1040121&page=536 znalazlem jak dograc crt tv, ale kombinuje i cos nie idzie

Edytowane przez gruniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi