Skocz do zawartości
sebad7

Yoga 8"/10" Aktualizacja 4.2.2 -> 4.4.2 - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

sebad7

Witam,

Temat założony, po to by uświadomić wszystkich tu obecnych, czy warto zrobić aktualizację oprogramowania do wersji 4.4.2 KitKat, czy też nie.

Z tego co tutaj wyczytałem, na forum zdecydowana większość użytkowników nie jest zadowolona z najnowszej aktualizacji.

Chciałbym wszystkie opinie dotyczące aktualizacji zamknąć w jednym temacie.

Tak więc piszcie co Waszym zdaniem jest na plus w nowym sofcie, a co an minus.

Jakie są wasze odczucia, czy tablet pracuje sprawniej, jak z grami, etc.

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem sporo wątków nt. aktualizacji do 4.4.2 - nie jestem tylko pewien czy część pierwotnych bugów jeszcze występuje.

Reasumując - polecacie upgrade do 4.4.2 czy nie? Warto z jakiegoś powodu? Używam tabletu pół roku i mam jeszcze 4.2.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Johann3

Moim zdaniem nie warto, jako że KK nie przynosi absolutnie żadnych rewolucyjnych zmian, a jak każda następna wersja systemu, wprowadzana naprędce, niesie jedynie zamieszanie, choćby z powodu utrudnień w rootowaniu.

Nie wiem za czym tak gonią twórcy systemu spod znaku zielonego robocika, skoro obecne zmiany nadal mają dosyć kosmetyczny charakter?

Wszyscy czekają raczej na systemy 64. bitowe z obsługą wielu systemów plików, a nie na zabawy jak łopatką w piaskownicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Moim zdaniem nie warto, jako że KK nie przynosi absolutnie żadnych rewolucyjnych zmian, a jak każda następna wersja systemu, wprowadzana naprędce, niesie jedynie zamieszanie, choćby z powodu utrudnień w rootowaniu.

Dzięki za odpowiedź, zostaję przy 4.2.2 które w sumie nie jest takie złe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem warto, chociażby dla samego ART które jest tylko od w 4.4, no i interfejs moim zdaniem dużo przyjemniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebad7

Ja zaktualizowałem do wersji 4.4 zaraz po kupnie tabletu. Moim zdaniem wszystko działa bardzo dobrze. Interfejs jest płynny, a w systemie nie zauważyłem żadnych bugów. Nie wiem tylko jak wygląda w kwestii wydajności (antutu).

Nie wiem również jak w kwestii zajętości RAMu. Zrootowany oczywiście bez problemu (Kingo Root).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Moim zdaniem wszystko działa bardzo dobrze. Interfejs jest płynny, a w systemie nie zauważyłem żadnych bugów.

A włożyłeś do niego dodatkową kartę pamięci i próbowałeś jej używać pod KK? Z jakim efektem? ;-)

Podpowiem: praktycznie nie da się. KK wprowadził jakieś nowe restrykcje, zgodnie z którymi katalogu może używać tylko aplikacja, która go założyła. Nie da się zainstalować aplikacji na karcie. Nie da się zrobić jeszcze paru innych pożytecznych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, co zrobić gdy tablet nie widzi aktualizacji?? Wchodzę w ustawienia -> aktualizacja oprogramowania -> klikam aktualizuj i pisze "twoja wersja jest najnowsza"

Tablet Lenovo Yoga 10" wersja z 3G aktualna wersja sytemu 4.2.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Johann3

Wyczyść dane procesowi "Google Services Framework" i spróbuj ponownie aktualizować.

Czasem trzeba powtórzyć kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Johann3 Wyczyściłem dane temu procesowi i ponownie próbowałem aktualizować - wyskakuje to samo "Twoja wersja jest najnowsza" :oczy::oczy:

Proces wyczyść dane -> aktualizuj powtarzałem kilkanaście razy, za każdym razem ten sam komunikat :oczy::oczy:

Co zrobić :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi