Skocz do zawartości
Adamerio

Smartkey Klick

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przeglądając allegro trafiłem na ciekawie wyglądający programowalny przycisk :oczy:

SMARTKEY KLICK INTELIGENTNY PRZYCISK ANDROID LBN (4746486905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Zastanawiam się nad jego kupnem, używał ktoś z was tego, jak to się sprawdza i co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edek45

Mam taki sam, tylko ja zamawiałem na AliExpress już dość dawno temu, i płaciłem coś koło 8$, teraz są dużo tańsze. Działa świetnie pod warunkiem dobrania odpowiedniej aplikacji do obsługi. Ja, po wielu próbach wybrałem KeyCut, bo jako jedyna nie sprawia problemów, a przycisku używam głównie do blokowania-odblokowania fona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wygląda sprawa z wyciągnięciem tego? Łatwo idzie czy trzeba się namęczyć?

Masz jakieś etui ochronne? Ja mam Spigena Neo Hybrid i nie wiem czy da się przy nim zamontować przycisk czy może będę musiał zrezygnować z etui :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edek45

Co do etui, to mam UAG, i miejsca jest aż zanadto, a sama wystająca część przycisku ma małą średnicę, i do Spigen Ci bez problemu wejdzie. Do wyciągania trzeba mieć paznokcie, choćby krótkie, tym bardziej, że po każdym wyłączeniu/restarcie telefonu trzeba go wyjąć i włożyć z powrotem (bez naciskania przycisku). Taka procedura obowiązuje żeby określić dla urządzenia czy włożyłeś wtyczkę słuchawek, czy coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, dzięki za informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edek45

Sie piwo należy...:DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem na Grouponie za jakieś małe pieniądze rzędu 20 zł. Ale nie używam. Coś mi nie współgra z softem którego używam i osprzętem (np. jakieś zgrzyt przy podłączeniu słuchawek BT).

Wytaptalkowane na notatniku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi