Skocz do zawartości
puma1991

Jak ocenicie jakość dzwięku w tym telefonie?

Rekomendowane odpowiedzi

jak ocenicie dźwięk w tym telefonie? głośność dzwonka? jakość rozmów? muzyka na słuchawkach?

Edytowane przez Daniel.
    Doprecyzowanie nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bezprym

Jak dla mnie jest ok rozmówcę słyszę wyraźnie i głośn.Muzyka przezgłośnik brzmi może troszkę płasko ale już przez słuchawki nie mam zastrzeżeń. Słucham muzyki pezez zwykłe słuchawki douszne jakie zostały mi po moim s advance ,te pchełki dołączone do zestawu jakoś mi nie podpasowały,mam zainstalowanego PowerAmpa i jestem zadowolony z jakości dźwięku aczkolwiek kusi mnie by zrootować telefon i zainstalować viperaudio.

Edytowane przez Bezprym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w htc mialam beats audio i troche sie obawialam, ze lg bedzie brzmial gorzej ale jest dobrze. nie porownywalam bezposrednio zeby sie nie rozczarowac i nie zalowac zmiany ale na pewno nie jest zle. a co do glosnika to jest o wiele glosniejszy niz w moim poprzednim telefonie wiec juz za to ogromny plus a przeciez muzyka na glosniku nigdy nie bedzie brzmiala tak dobrze jak na sluchawkach wiec rowniez nie mam na co narzekac. jesli chodzi o jakos rozmow to mam mieszane uczucia. wczesniej (chyba z winy playa, zasieg) bywalo tak, ze podczas rozmowy mialam kilkusekundowa cisze ale gdy wszystko bylo ok to slyszalam zarowno glos rozmowy jak i szum z otoczenia tutaj gdy rozmowca nic nie mowi to jest martwa cisza (mam wrazenie, ze stracilam zasieg) ale chyba tak powinno byc? natomiast gdy rozmowca mowi to slysze zarowno jego glos jak i lekki szum. mozna to jakos zmienic? naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli chodzi o jakoś rozmów mi strasznie przerywa czasami jak z kimś rozmawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up

Dex to raczej wina sieci a nie telefonu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam w play tak jak ty w iphonie nie miałem takich problemów naprawde czasami jest to męczące szczególnie jak gadam przez telefon z dziewczyną wieczorem i ona szepcze to praktycznie przerywa cały czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz ustawiona siec recznie czy automat ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam play(t-mobile) i ręcznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakość rozmów jest ok - rozmówce słychać wyraźnie. Co do głośnika również jest dobrze - nie tak jak na moim starym fonie (seria l7) gdzie głośnik trzeszczał. Słuchawki nie wiem bo nie używałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam telefon gra ok, fajerwerków nie ma, ale jest ok. Za to słuchawki to jakiś żart. Lepsze słuchawki to już można za 5pln kupić z przesyłką na allegro chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi