Skocz do zawartości
thcc

rom [UPDATE] CleanAOSP v2.0 [01.12.2014r.]

Rekomendowane odpowiedzi

Post wysłany przez pomyłkę drugi raz. Forum ostatnio coś słabo działa i stąd ta pomyłka :/

Edit:

Zach0mikowane. Nova Launcher... Wolę Apex ;)

Edytowane przez przemvelbenny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    thcc

No na tapatalk to wgl porazka :)

---------- Post dołączono o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Co do Launchera na wrzuconych zrzutach wygląd jest inny / inne ustawienia launchera oraz inne ikony zmienione przy pomocy wbudowanej paczki w Novie :) Launcher zawsze można odinstalować np. Titanium Backup i zainstalować inny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

Romik ok ale jednak pozostaje przy stocku bynajmniej tu wszystko dziala :) ciekaw jestem czy uda sie komus przeportowac MIUI dla naszej Luny wtedy bede zadowolony w 100 % z telefonu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

W romie są dwie aplikacje do poprawy dźwięku - MusicFX i VIPER4. VIPER daje olbrzymie możliwości w poprawie dźwięku, ale przy nie umiejętnym ustawieniu można więcej popsuć niż polepszyć. Autor zapewne wrzucił obydwa programy by dać wybór. Nie ma potrzeby trzymania obydwóch. Nie włączony Viper rezyduje w ram bez efektu.

Ja również googlowskich nowinek nie używam podobnie jak autor. Widgety oparte na kalendarzu google a i sam kalendarz, nie będzie to poprawnie działać bez calendarsyncadapter.apk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    selol

Co w tym romie nie działa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Wszystko działa, co najwyżej może czegoś nie być. Autor wszystkim nie dogodzi.

Jeżeli wcześniej mieliście THLzoom możecie spokojnie z jego backupu przywrócić swoje dane i co najwyżej zmienić dzwonek jeżeli wcześniej ustawiliście systemowy inny niż calisto.

Poza wyrzuceniem kilku apek i bootanimation nie wiele zmienia.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No chodzi bardzo szybko ale break mi w nim:

- Obsluga w rekawiczkach

- Wybudzanie podwojnym kliknieciem

- Szybkich przelacznikow w pasku.

Ale ogolnie Fannie ze cos die dzieje w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

W moim przypadku bylo tak ze zalogowalem sie na koncie google ale po wejsciu do marketu musialem sie logowac ponownie poczym aplikacja zostala zamknieta :/ tak samo bylo z galeria po wejsciu aplikacja zostala zamknieta i kedy wlaczylem film rowniez wywalal blad i zamykalo galerie , wiem ze to pewnie drobiazg ale mi to nie odpowiada :) ogulnie romik bdb ,lekki ale co kto lubi :P ale piwko juz i tak polecialo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    thcc

W tym systemie nie ma żadnych poważnych błędów, miałem jeden poważny zakłócenia dźwięku coś masakrycznego ale udało mi się to naprawić :)

Owszem sam zauważyłem, że np. w trybie multiwindow notatki muzyka itd nie działają ponieważ domyślne programy zostały usunięte. Będę pracował jeszcze aby coś w tym romie ulepszyć.

Narazie dostajecie naprawdę czysty system bez zbędnych głupot a jak czegoś brakuje zawsze można zajrzeć do Google Play :)

@Kazuyoshi

Nadal masz taki problem ? testuje ten rom od samego początku kiedy wyszedł THL ciągle go modyfikuje zmieniam system po 3/4 razy dziennie i jeszcze się z tym nie spotkałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Pytałeś czy zrobiłem już swòj ROM. Mówiłem Ci że ma błędy. Zamykanie aplikacji. Właśnie dlatego nie puściłem.

Prawdopodobnie masz ten sam problem.

Poza tym będą małe problemy ze sklepem przy niektórych Apkach. Musisz poprawić bould.prop.

Druga sprawa, miękki reset zrób. Prawdopodobnie po nim wywali też błąd. Nie wgrywałem tego ROMu, tylko przejrzałem pliki więc mogę się mylić.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi