Skocz do zawartości
puma1991

[LG G3 S] Potrzebne zdjęcie oryginalnych słuchawek z zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

czy mogłabym prosić o wrzucenie zdjecia lub modelu słuchawek, ktore byly oryginalnie w zestawie? nie posiadam ich niestety ale zamierzam kupic. niestety na all wiele modeli pasuje do lg g3s. gdy oddawalam telefon na gwarancje do playa akcesoria nie byly potrzebne ale teraz oddawalam do rtv euro agd htc i poprosili o caly zestaw, bez tego nie chcieli przyjac. zdaje mi sie, ze sluchawki nie sa powiazane z konretnym telefonem i jesli kupie je osobno to wszystko powinno byc ok.

Edytowane przez Robert.raziel
    zmiana tutułu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bezprym

U mnie były zwykłe białe pchełki (kolor telefonu biały) nic specjalnego to już mój stary Galaxy S Advance miał lepsze.

fb736c38f98682fdf9bd2d107d320ce9.jpg

7413c80fb9460fed69d3384b18f7db50.jpg

Edytowane przez Robert.raziel
    Dodano spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha dziekuje :) to chyba obojetne jakie kupie, myślałam o tych ale recenzje są mieszane Słuchawki QuadBeat 2 HSS-F530 LG G2 Mini G3 S D722 (4744760566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . do złotego telefonu dodawane byly czarne sluchawki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bezprym

Wszystko możliwe , przy moim starym s advance były białe mimo tego że telefon był czarny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nozaki

Mam wersję złotą, słuchawki są białe. Douszne, bardzo niewygodne. Byle uszy zapchały . Już z Galaxy Advance były o niebo lepsze. Kupiłem słuchawki Brainwavz Delta. Tylko do słuchania. Do dzwonienia wystarczą mi te z Advance. A i do słuchania też nie są najgorsze. Nie ma szans, żeby korzystał z tych dołączonych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

78bd0fa0c2d93f444f8d30e59436410e.jpg

Proszę bardzo. Oryginały dołączone do wersji złotej.

Tapatalk by G Flex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurcze lipa straszna. nie spodziewalam sie takiego badziewia. kupiłam na all lg quadbeat 2 w korzystnej cenie z kodem rabatowym i wysylka lacznie 30 zł (nowe). zobaczymy czy beda w porzadku. no i niestety kupilam czarne, sugerowalam sie kolorem ladowarki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam te sluchawki quad beat 2 od G Flexa i jak na te z zestawow od telefonow to sa calkiem dobre, porownywalne albo nawet lepsze jak te co dawali do xperii Z.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymaganie od Ciebie słuchawek przy przyjęciu do naprawy telefonu to jakaś kpina. Telefon przyjęty do naprawy sklep odsyła do regenersis http://www.regenersis.pl i tam jest on serwisowany. Możesz do nich wysłać bezpośrednio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ka4az

Jeżeli kupiłeś i zgłosiłsz jako niezgodność towaru z umową, to nawet brak pudełka czy akcesoriów nie jest przeszkodą. Musisz mieć tylko sam telefon i paragon. Nie wiem, dlaczego ludzie z tego nie korzystają, a tylko z gwarancji. Ona jest dobrowolna od producenta i oni wszystko zrobią, aby to utrudnić. A niezgodność towaru z umowa? Muszą Ci naprawić albo wymienić na nowy (ty wybierasz co chcesz). Racją mogą się odwołać, ale Rzecznik Praw Konsumenta Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi