Skocz do zawartości
luk0393

Overmax Vertis Expi 1.2 Bateria

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ja osobiście robię tak często że jak dochodzi do 50% zaczynam ładować ale to nie rozwiązuje problemu bo gdy zapomni się o tym i dajmy na to bateria będzie miała 40% to i tak zacznie ona spadać coraz szybciej do zera. Raczej nie da się ominąć tego problemu a zaczynanie ładowania przy 50% jest chore miałem kilka telefonów z androidem ale jeszcze z tak badziewnym problemem się nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cbm80

To mi wygląda na problem w oprogramowaniu, bo napięcie akumulatora spada równomiernie, tylko przeliczanie tego na procenty jest skopane. Trzeba cisnąć Overmaxa, żeby to naprawił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gorat

Czy ktokolwiek próbował reklamować tę wadę u Producenta?

pozdrawiam

g.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie czy macie problem z wyłączanie sie Expi? Kiedy poziom Baterii jest w okolicach 50-60% to telefon czasami sie wyłaczy. Szczegolnie sie tak dzieje kiedy mam włączone Aero2. Po restarcie telefonu albo znowu sie wyłączy, albo jezyk zmieni sie na jakis arabski albo poziom bateri nagle oscyluje w okolicach 10-20%... Jest to mega wkurzajace. Wczorsj zrobilem "formata" expi do ustawien fabrycznych i instalki aktualizacji i zobacze jak bedzie sie spisywać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy ktokolwiek próbował reklamować tę wadę u Producenta?

Tylko kto jest producentem?

Panowie czy macie problem z wyłączanie sie Expi? Kiedy poziom Baterii jest w okolicach 50-60% to telefon czasami sie wyłaczy.

W vertisie 4510 jest dokładnie to samo, czyli nic nie poprawiają. W sumie po co skoro modele się sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gorat
tylko kto jest producentem?

overmax polska

ul. Dziadoszańska 10, 61-248 poznań

0 61 653 12 93 / 0 61 653 12 69

e-mail: info@overmax.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@gorat - dobry żart :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już na szczęście pozbyłem się tego problemu, sprzedałem ten telefon i już nigdy więcej nie kupie telefonu czy innego urządzenia od Overmaxa bądź innej marki nie za bardzo znanej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vertis 4010 you trzyma mi pięknie 3,5 - 4 doby ale jak wskaźnik dojdzie do około 40 % leci niemal pionowo w dół, rozładowanie zajmuje mniej niż 5 minut przy zupełnym braku aktywności. Bardzo mylące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również mam identyczny problem w moim Expi z szybkim rozładowaniem baterii. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło. Bywa i tak, że się wyłączy, jak pisał bemol14, chociaż po włączeniu język mi się nigdy nie zmienił. Zauważyłem jednak, że moja bateria jest lekko napuchnięta, lecz nie cała a tylko w połowie swojej wysokości. Zastanawiam się, czy u kogoś z was też występuje taki problem? Co ciekawe, moja dziewczyna, która też ma Expi nie ma z nim takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi