Skocz do zawartości
luk0393

Overmax Vertis Expi 1.2 Bateria

Rekomendowane odpowiedzi

Wrocil telefon z gwarancji, "podczas pobytu w serwisie, problemow z bateria nie zanotowano". Cudowny serwis ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grims

Napuchniętą od połowy baterię też mam. Generalnie problem leży najpewniej po stronie oprogramowania, bo po podłączeniu go do ładowarki (po tym jak padnie) i ponownym włączeniu wszystko wraca do normy. Telefon potrafi na 1% leżeć dosyć długo. Trzeba by spróbować zainstalować inny ROM albo oprogramowanie od innego telefonu o podobnych bebechach (Quantum 600 ma dosyć podobne. Tyle,że Expi ma DDR 3, a ten DDR 2)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety całym problemem jest bateria, ja mam wybrzuszona w połowie tak ze sie kreci jak karuzela gdy zakrece nia na stole. Zdrows bateria nie powinna nawet drgnac. Telefon zaczal sie wylaczac przy obciazeniu (wifi, 3g,aparat itp)...masakra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Vertisem 5010 Expi też są problemy z bateria , oprogramowaniem :) Ja mam tak że bateria mi dłużej trzyma na procentach parzystych niż na nieparzystych :zdziwko: Telefon był na gwarancji została wymieniona bateria i dalej to samo, dzwoniłem do nich to mi powiedzieli że to wina oprogramowania ;) Mam też tak że jak telefon poleży dłuższą chwilę np. w nocy bez użytkowania to rano mogę użytkować go bardzo długo zanim spadnie procent, no ale potem jak już spadnie to leci w oczach :D Android 4.4.2 :D Nic sobie nie robią z tego że wszystkie ich modele mają tak nieudane :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbował ktoś z powodzeniem kupić nową baterię do któregokolwiek Expi? Któryś raz piszę do Overmaxa czy są dostępne, to odpisują, że nie ma, że może niedługo będzie dostawa, itp..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio miałem problem z aparatem a mianowicie nie załączał mi się. Dopiero po dociśnięciu tylniej obudowy w okolicach aparatu zaczynał na chwilę działać. Oddałem na gwarancje i wymienili mi modół aparatu. Wszystko śmiga ale jak dojde do 40% baterii przy włączonym aero to bateria schodzi mi w max 2 minuty lool -,- nie wiem nawet gdzie szukać nowej baterii. Pisałem wczoraj do overmaxa to mi odpisali, że nie sprzedają baterii.. Szczerze to jakaś kpina, skoro sprzedają telefony a części do nich już nie :/ Dziś zamontowałem sobie apke diagnozującą baterie a tam czary mary zamiast 2k mAh mam 1500 -,- żart chyba jakiś... (mam expi 1.0 ) -,- Ktoś coś widział, słyszał gdzie można kupić baterie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Mam również podobny problem z telefonem vertis overmax. Telefon wyłącza się sam po krótkim czasie używania jakichkolwiek aplikacji. Działa normalnie tylko wtedy gdy jest podłączony do ładowania. Jest to strasznie uciążliwe więc postanowiłam zanieść go od naprawy. Powiedziano mi, że w 100% chodzi tutaj o baterie i ze jest potrzebna jej wymiana. Firma overmax jest mało znana dlatego bardzo cieżko znajsć taką baterie. Może ktoś ma/ miał taki sam problem i wie gdzie kupić baterie do tego telefonu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Zapewne masz napuchniętą baterię - na jej środku pojawiło się takie wybrzuszenie, w którym odbiją się wzorki z tylnej klapki. Moja siostra ma dokładnie ten sam problem i po kontakcie z producentem (telefon, mail) - nie mają baterii do Expi. Więc telefon generalnie niezdatny do dalszego użycia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie, może pomyślimy co możemy co z tym zrobić bo ja mam ten sam problem. Po pierwsze czuję się oszukany przez tą firmę. Po drugie nie można kupić baterii to to jest iPhone? :D czy jest tu jakiś prawnik? może zbiorowy pozew sądowy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Mam okazje zamówić baterie do telefonu, lecz minimalna ilość trochę wynosi. Myślę, że cena wynosiłaby 50-60zł, piszcie kto jest chętny, a ja zobacze, czy mi się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi