Skocz do zawartości
Marek Aureliusz

Po zrobieniu roota metodą Kingo Root nie moge nic instalowac ze Sklepu Play

Rekomendowane odpowiedzi

Zrootowałem dzisiaj swojego Samsunga (SM-T211) za pomocą Kingo Root (wersja 1.2.7). Problem jest taki, że nie mogę pobierać/aktualizować aplikacji z Sklepu Play. W pewnym momencie pobieranie się zatrzymuje i po kilku minutach pojawia się komunikat, że pobieranie nie powiodło się. Dodatkowo czasami po wyjściu z jakiejś aplikacji mam czarny ekran, jest tylko pasek powiadomień, urządzenie trzeba zrestartować, bo nie reaguję. Zrobiłem "Removing Root", jednak problem nie ustąpił (urządzenie nie jest już zrootowane). Gdy wyłączę Kingo Root i ponownie uruchomię wyświetla się przez chwilę, żeby kliknął "Grand" na jakimś komunikacie na urządzeniu, a komunikat się nie pojawia. Urządzenie też zaczęło bardzo mocno lagować i się zwieszać. Nie wiem co robić ;/

Edytowane przez Wiecho
Poprawiono nazwe tematu i usunieto prefiks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Esperer

Chyba najlepiej wgrać stockowy rom Odinem i potem zrobić root tym plikiem. Ale musisz miec wgrany rom 4.4.2. Tu masz dwa do wyboru. Ten NH2 chyba jest lepszy. Tak moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Esperer" - Twoje linki padły. Przydałyby sie nowe...

Szukam Nowszej wersji Androida do mojego SM-T211 -aktualnie mam 4.1.2, roota wczoraj zrobiłem. Wiem że oficjalnie nie ma jeszcze aktualizacji PL do 4.4.2 ale może coś nowego do mojego sprzętu się znajdzie. Oczywiście w języku PL - bo w wielu innych jest sporo 4.4.2

Chyba że można ściągnąć wersję Włoską 4.4.2, wgrać i zmienić język na PL?

Albo moze jest jakaż dobra przeróbka oryginalnego rom

Edytowane przez cwanki26

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Esperer

Tu jest plik do rootowania.

A włoski rom w wersji 4.4.2 ma język polski więc spokojnie się nada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi