Skocz do zawartości
waber

Przycinający się ekran podczas przejść pulpitów

Rekomendowane odpowiedzi

waber

Witam,

Posiadam SE X8 od paru dni i wczoraj zauważyłem, że podczas przełączania pomiędzy ekranami następuję przycięcie przełączanego ekranu. To samo dzieje się podczas przełączania między ekranami w menu. Sprawdzałem na standardowym Launcher jak również wbudowanym Launcher Orange i na innym i cały czas to samo. Sprawdzając dalej telefon zauważyłem, że gry i aplikacje też się zacinają.

To co zrobiłem to przywróciłem ustawienia fabryczne i zainstalowałem ponownie system przez SESU. Niestety wszystkie te operacje nie przyniosły poprawy.

Edytowane przez waber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    qqqqqqqqqqqqqqqqqq[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli masz soft z Orange (wnioskuje to, bo napisałeś , że masz Launcher tejże sieci), to może mimo resetu i update przez SEUS ten soft korzysta z aplikacji, które chodzą Ci w tle? Ściągnij z Android Market taką aplikacje jak Advanced Task Manager (lub Killer) i zobacz, czy coś chodzi zbędne w tle. Możesz też sprawdzić jakie aplikacje masz zainstalowane, a z nich nie korzystasz; w menu wejdź w ustawienia > aplikacje i potem tam gdzie się nimi zarządza to zobaczysz.

Jeśli to nic nie pomoże, to zmień soft na oryginalny (czysty/niebrandowany) Sony Ericssona (tylko chyba trzeba telefon flashować najpierw).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    waber

Pomimo kasowania aplikacji z których nie korzystam i działają w tle problem pozostaje. Wiec zostaje mi tylko zmiana sofu na oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo zmiana launchera...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    waber

Przy zmianie launchera na launcherpro jest to samo. Ale z tego co ostatnio zauważyłem inne aplikacji czy też gry też się lekko zacinają, a wcześniej tego nie było. I tak za bardzo nie wiem co jest grane. Bo jak kupiłem ten telefon to przez pierwsze 5 do 6 dni takiego problemu nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi