Skocz do zawartości
maciek

Kompresja mms w Hero

Rekomendowane odpowiedzi

maciek

Witam,

Mam taki problem, ze za kazdym razem gdy chce wyslac mmsa ( zdjecie ) hero robi mi kompresje zdjecia np. do 8kb ,w ow czas wszystko jest na nim nieczytelne, czy jest mozliwosc wylaczenia tego,albo zmiany konfiguracji tak, aby zdjecie wysylany mialo np. 200-300kb , wiem ze w PLAY sa ograniczenia odnosnie wielkosci mms'a do 300kb , ale niech bedzie i 300, a nie 8kb , bo z takiego jest bardzo ciezko cokolwiek przekazac.

Bede wdzieczny za odpowiedz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Jak wejdziesz wiadomości klikniesz menu i wybierzesz ustawienia to będziesz miał opcję ustawienia maksymalnego rozmiaru MMS. Ustaw tam na 300 kilo. Jeżeli tak jest ustawione to spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne. Spróbuj przesłać inny plik- z innym rozszerzeniem. Dziwna sprawa, u mnie jest ok. Nie zmniejsza mi co prawda do równych 300 ale przynajmniej rozmiar jest zbliżony do tej wartości.

Nie tylko w Play jest maksymalnie 300 kilo. U każdego operatora nie tylko w Polsce MMS może mieć właśnie taką wielkość. Nawet inaczej Ci powiem - jeden MMS może mieć maksymalnie 100 kilo. Jednorazowo możesz wysłać 3 sztuki czyli 300 kilo. Wysyłając jednego MMSa, który ma nawet 201 kilo płacisz za 3 wysłane. Np w Erze jest 0.4gr za jednego czyli 1,2 za więcej niż 200 kilo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi