Skocz do zawartości
BJKoT

HTC E8 a etui Dot View

Rekomendowane odpowiedzi

gigi_77

Dot Viev dedykowany do E8 sprawuje się rewelacyjnie. Bez problemu powiadamia o sms,f,G+, można sterować odtwarzaczem muzyki ( u mnie działał z Poweramp). Zakupiłem na allegro za 99 zł, kolor niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trife

A jak w Dot View na ten moment wygląda sprawa z otwieraniem ? czytałem że w tym momencie są wadliwe i nie da się ich do końca otworzyć co przeszkadza. : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie normalnie do konca sie otwiera, tak że klapka jest z tyłu telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boney

A ja mam pytanie : są 2 modele Black Dot View M100 i M110. Czy ten drugi jest nowszą, poprawioną wersją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

Ja miałem 110 zakupiona allegro Świat Kierowcy (sprzedający- 99 zł) działała bez problemu, otwierała się do końca, można sterować odt muzyki, oddzwonić na 3 ost połączenia, powiadomienia działają z G+, Hangouts, Gmail, Sms.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, Dot View działa rewelacyjnie. Co prawda przy pisaniu smsów lekko sprężynuje, gdy odegniemy je do konca, jednak można łatwo znaleźć moment, w którym przednia część etui "blokuje się" między palcami i wtedy już piszę się wygodnie.

Jest jednak bardzo ważna sprawa - po założeniu szkła hartowanego Nillkin cała idea Dot View bierze w łeb - niby szkło nie jest jakoś specjalnie grube, ale po jego instalacji klapka nie domyka się do końca, przez co cały komfort znika.

Teraz mam dylemat - zwykły case i szkło, czy Dot View i bez szkła. Ale szkoda jednak nowiutkie szkło spisać na straty...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up

Ja mam Dot View + folia i jest okej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkło jest jednak sporo grubsze i to jest głównym problemem... Szkoda, ale nowego szkła nie będę zdejmował i marnował, bo jednak trochę musiałem na nie wydać. Napisałem tak ku przestrodze dla innych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boney

Ja zamówiłem z odbiorem osobistym ale będę miał dopiero w czwartek , aczkolwiek nie wiem czy nie anulować tego i wybrać jednak Nillkin Shielda...

A co do produktu - to jest ten sam, po prostu mają taniej, w sumie sam nie wiem czemu.

Edytowane przez boney

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi