Skocz do zawartości
BJKoT

HTC E8 a etui Dot View

Rekomendowane odpowiedzi

@

cichy300

Hartowane szkło nie współgra dobrze z dot view ponieważ będzie Ci delikatnie odstawała klapka od dot'a przez grubość szkła, poza ty nie ma sensu używac jednego i drugiego razem dot view daje rade gdyby nie on myślę że już dawno było by po E8 bo uchronił przed kilkoma groźnymi upadkami. Kupiłem gdzieś w grudniu oryginał, razem z przesyłka wyszło prawie 120 złotych ale nie żałuję. Jeśli ma się telefon za parę dobrych stów to jeszcze jedna można odżałować aby go zabezpieczyć. 

[Dodano: 09 kwiecień 2015 - 22:59]

@

cichy300

Hartowane szkło nie współgra dobrze z dot view ponieważ będzie Ci delikatnie odstawała klapka od dot'a przez grubość szkła, poza ty nie ma sensu używac jednego i drugiego razem dot view daje rade gdyby nie on myślę że już dawno było by po E8 bo uchronił przed kilkoma groźnymi upadkami. Kupiłem gdzieś w grudniu oryginał, razem z przesyłka wyszło prawie 120 złotych ale nie żałuję. Jeśli ma się telefon za parę dobrych stów to jeszcze jedna można odżałować aby go zabezpieczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem taki zestaw aby wyswietlacz byl w idealnym stanie. Twój posiada jakies rysy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie posiada gdyż dodatkowo mam naklejoną folię i to idealny zestaw ;)

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sprawie Dot View. Wkurzało mnie, że klapka sama się zamyka, aż do chwili, gdy telefon mi wypadł z ręki, jeszcze w locie klapka się sama zamknęła i telefon wylądował zamknięty na terakotę z wysokości ok. 1,3 m. Okazało się, że nie było żadnych uszkodzeń, więc Dot View już się zwróciło. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Htc one e8 + oryginalne etui od listopada.

Gdy mam zainstalowaną aktualizację dzieją się cuda. Gdy kończę rozmowę przesuwając palcem w dół po czerwonej strzałce to nie wygasza od razu tylko mam motyw przez pięć sekund na klapce. A po podłączeniu ładowarki motyw gaśnie po minucie. Po odinstalowaniu aktualizacji działa jak powinno ale nie mam nowych dodatków.

Poza tym pęknięte na dwóch rogach .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem ten egzemplarz za 34 zł http://allegro.pl/etui-dot-view-flip-cover-htc-one-e8-folia-gratis-i5329877446.html

Korzystam z niego od miesiąca i póki co nie mam większych zastrzeżeń. Klapka odgina się do tyłu maksymalnie, także nie ma problemu z korzystaniem z telefonu. Jedyny mankament to konieczność czyszczenia frontu, niestety kurz łatwo osadza się na dziurkach.

Edytowane przez brodski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

Moje.właśnie zaczęło sięr rozpadać-pęka górny lewy narożnik. Etui ma 4 miesiące i jest to oryginał htc .Generalnie jestem rozczarowany jakością-bez żadnego upadku pękło samoczynnie .Lipa za taką kasę .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kingaa

Posiadam szkło hartowane myscreen, kupione w MM. Wie może ktoś czy ta klapka też będzie odstawała właśnie przez te szkło? Szkoda w sumie by było, gdyby trzeba było wybierać między szkłem a dot view

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi w dot view z przodu wilgoc sie dostała i odeszła guma chyba nic juz nie idzie z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi