Skocz do zawartości
buelvas

Bateria - dyskusja, opinie, uwagi, raporty

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale chodziło mi bardziej o to, że chyba każdy ma ją włączone w tle :P. Dlatego wykluczyłem fb :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, ja nie mam :D mam fb odpalonego albo malej appce od Boat (floating window) albo w przegladarce z drobnej appki i wgl. Nie narzekam :), po co mi taka appka ktora ciagle baterie podjada, skoro to samo mam w przegladarce :). Ale to moje skromne zdanie, bez urazy zagorzali 'fejsbukowcy' :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wyso77

Standardowe użytkowane telefonu. Raz trochę częściej, raz trochę rzadziej. Screeny:

post-68675-14255758828143_thumb.png

post-68675-14255758829383_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JED

Standardowe? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi standardowo bateria trzyma ok 2.5-3 dni.

Czyli i tak nie jest źle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wyso77
    Standardowe?

Tak, standardowe użytkowanie przeze mnie telefonu. Podświetlenie do połowy (wyłączona automatyczne dopasowywanie jasności), żadnych STAMIN mode. Jak napisałem powyżej, raz używany częściej - pogrywanie w coś, trochę internetu (najczęściej nocami), mniej YT-ba ale jednak. Wi-Fi ciągle ON - pod koniec baterii tylko wyłączyłem. A rzadziej - połowę dnia telefon mógł leżeć i być nieużywany poza sprawdzaniem wiadomości, połączeniami przychodzącymi (nie należę do takich osób co rozmawiają godzinami), sprawdzenie zegarka, odpisaniem czegoś na messegerze, rzuceniem oka na Facebook, GG i takie różne. No i częste sprawdzanie baterii w ustawieniach (informacja o stanie baterii wywalona z belki bo mnie irytuje (zwykle po ROOT'owaniu telefonu tworzyłem sobie 2px pasek na górze wyświetlacza przedstawiający stan baterii - niestety ROOT'a brak na zablokowany bootloader))

To miałem na myśli "standardowe". Mam nadzieję, że dostatecznie wypełniłem swój raport.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja spokojnie ostatnio 5 dni byłem bez ładowania mimo częstego nawet używania i bawienia się (no w końcu nowy tel nie :D ) i to bez staminy włączonej. Jak to osiągnąć jednocześnie używając telefonu normalnie? a no prosto: ekran wł automat ale pasek skręcony do połowy przez co automat działa tylko w tym zakresie, LTE włączane jak potrzebne a nie stale w tle nie wiadomo komu miałoby chodzić..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem jak ten fon ma wytrzymac mi 2dni jak to mowi SONY ze bez zadnych stamin oszczedzan energii nie bedzie z tym problemu

g3 mi trzymala ok 2dni

tu ledwo 1

mam ekran na full to wiadomo normalna synchro mail/fb/ sms/dzwonienie nie wiele teraz a musze go ladowac go codziennie i to czasem szybciej niz 22

nie jestem zadowolony kurde

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się przesiadłem z g3 na Z3 i bateria trzyma mi średnio 1.30h dłużej na włączonym ekranie na Z3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nie wiem jak ten fon ma wytrzymac mi 2dni jak to mowi SONY ze bez zadnych stamin oszczedzan energii nie bedzie z tym problemu

g3 mi trzymala ok 2dni

tu ledwo 1

mam ekran na full to wiadomo normalna synchro mail/fb/ sms/dzwonienie nie wiele teraz a musze go ladowac go codziennie i to czasem szybciej niz 22

nie jestem zadowolony kurde

z obserwacji wielu osób wynika, że najbardziej baterio żerny jest ekran.... zresztą sony nigdzie nie mówi, że tel trzyma na baterii 2 dni gdy masz często włączony ekran z podświetleniem na max wymuszonym...

to, że bateria potrafii długo wytrzymać pisałem wyżej już ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi