Skocz do zawartości
marcin58

Rozwiązanie problemu braku dotyku po aktualizacji 4.4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,przedstawiam metodę naprawy dotyku po aktualizacji 4.4.4 czemu dotyk może nie działać odpowiedz jest prosta wyświetlacz jest podróbką i nie obsługuje androida 4.4 przekonałem się o tym jak kupiłem telefon z allegro i po aktualizacji przestał działać dotyk szukałem różnych sposobów naprawy ale żaden nie działał . Wgrywałem room MegaFireMj2V który różnym osobom pomagał ale mi nie . dopiero po wgraniu recovery philz_touch_6.25.0-melius3gxx.tar i roomu AOSP_4.4.4_r2_I9205 pomogło a więc do dzieła najpierw wgrywamy recovery philz_touch_6.25.0 zaznaczamy wipe data/factory reset i wybieramy clean to install a new rom następnie install zip i wybieramy nasz room czyli AOSP_4.4.4_r2_I9205 a następnie wgrywamy aplikacje też przez recovery i tyle dotyk działa

link do roomu AOSP_4.4.4_r2_I9205.zip - Przeklej.org link do recovery philz_touch_6.25.0-melius3gxx.tar.md5 - Przeklej.org link do apek z aroma czyli możemy wybrać które apki chcemy Gapps Aroma.zip - Przeklej.org wszystkie pliki z forum xda ja tylko testowałem jeden po drugim i wyciągałem wnioski pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi