Skocz do zawartości
Martinl8

HTC One E8 - Folia na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Orientowaliście się już może w swoich E8 w temacie folii na wyświetlacz? Szukałem 3MK ale na Allegro nic nie ma, tylko do M8. Myślicie, że będzie pasować? Ktoś już zamawiał?

Jeśli macie jakieś sprawdzone źródła podzielcie się z wszystkimi, opiniami również :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tą chwile nie ma ciekawych folii, 3mk jeszcze nie wyprodukowało folii do E8, potrzebują telefonu bądź też skan urządzenia w rozdzielczości 800dpi (jak im to wyślesz to zrobią folie, ja nie chciałem się z telefonem rozstawać :) ) Na tą chwilę zamówiłem szkło hartowane 9h, do kupienia na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Martinl8 na ten moment nie mamy folii dedykowanej HTC One E8, ale z chęcią ją dla Ciebie wykonamy.

Tak jak pisze @kamilchno wiąże się to z podesłaniem do nas urządzenia na 3-4 dni, lub skanu w rozdzielczości 800dpi.

Proszę daj znać na priv, gdybyś był zainteresowany :)

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już nie bawie się w folie od momentu kiedy zobaczyłem szkło hartowane. Dużo bardziej bezpieczne dla ekranu i nie jedna osoba mówiła, że uratowała im ekran. Też przyszła z allegro dwa dni temu i została założona, nie widać różnicy;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę jest cokolwiek potrzebne na to nasze szkło w e8 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To szkło to Gorilla Glass 3 więc wg. mnie folia tu kompletnie mija się z celem ,i tylko pogarsza właściwości ekranu.Miałem kiedyś przez chwilę na M7 (3mk) i dotyk działał gorzej .Czytałem ostatnio artykuł w komórkomanii na temat folii i ostatecznie mi się odechciało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W G2 też miałem gorilla i ekran jakoś się porysował. Także nie do końca wierzę w te cudne właściwości tego szkła. W samsungach miałem to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie znoszę folii - wywalam kilka dyszek na "porządną", a na końcu i tak pogarsza właściwości ekranu, dotyk działa gorzej, palec mniej się ślizga po ekranie, no i przede wszystkim widzę każdą folię na telefonie, rzuca mi się w oczy i wygląda nieestetycznie. Zastanawiam się natomiast nad szkłem hartowanym - tyle, że nigdy nie miałam go w rękach, więc nie mam pojęcia czy warto inwestować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poniedziałek powinienem mieć szkoło hartowane to napiszę czy warto inwestować. W tej chwili mam folię z allegro, która jest nic nie warta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja folii na pewno tu nie przykleje , na szkło popatrze jak to wygląda ale jak dostane dot view to ekran będzie goły i będzie ok. Na iphonie nikt folii nie widział nigdy i jest dobrze. G2 szwagra latało po schodach i nawet mikro rys nie było i to on przekonał mnie ,że szkoda sobie odmawiać tego luksusu gołego ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi