Skocz do zawartości
Martinl8

HTC One E8 - Folia na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od kilku dni szkło hartowane i jest super, nie widać różnicy, palec ślizga się powiedział bym nawet lepiej, nie zauważyłem różnicy w dotyku. Tylko trzeba kupić idealnie docięte do tego modelu żeby nie wystawało czasami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

misters, a jak z grubością szkła? Mocno się odznacza, kiedy telefon leży płasko?

Daj linka do Twojego szkła, skoro już wypróbowane :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze powiem, że poczekał bym na Twoim miejscu jeszcze z miesiąc aż wyjdzie więcej takich szkieł bo to które mam spisuje sie idealnie w użytkowaniu i ochronie ale jeżeli chodzi o wycięcie to uważam że jest minimalnie za wąskie i o dosłownie pół milimetra za długie i jak się przyjrzeć widać że coś jest z tym że ja mam jeszcze futerał tzn case więc nie widać tego w ogóle. Jutro postaram się zrobić zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doszło mi dziś szkoło hartowane. Tak jak kolega wyżej napisał, jeśli ktoś ma możliwość poczekania to niech poczeka, bo te które teraz są to nie są idealnie dopasowane. Ja się z założeniem szkła męczyłem się z godzinę, dopóki dopasowałem aby całe przylegało. Ogólnie w dotyku lepsze niż folia, polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem folie do M8 i pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Doszło mi dziś szkoło hartowane. Tak jak kolega wyżej napisał, jeśli ktoś ma możliwość poczekania to niech poczeka, bo te które teraz są to nie są idealnie dopasowane. Ja się z założeniem szkła męczyłem się z godzinę, dopóki dopasowałem aby całe przylegało. Ogólnie w dotyku lepsze niż folia, polecam

Mógłbyś podlinkować szkło które zamawiałeś ? Albo polecić jakieś inne dobre ? Właśnie stoję przed wyborem folii i etui niestety firma w której zawsze kupowałem folie nie ma nic do E8.

Ja kupiłem folie do M8 i pasuje

Dziwne, M8 ma o 2mm dłuższa powierzchnę ekranu niż E8 - mierzyłem dziś obydwa modele.

Czy testował ktoś tą oryginalna folię od HTC ? SP R140 - bezklejowa - a takiej szukam - no i oryginalna od HTC więc powinna być idealnie docięta.

Edytowane przez Quattro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No do M8 jest dłuższa bo wystaje lekko po dwóch stronach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folia od Desire 610 pasuje idealnie do E8. I jeszcze z jakiegoś modelu, z tym że na niej są 2 wycięcia pod aparat i coś jeszcze, więc to ew. awaryjne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3boot

rozmawiałem z kobietą z 3mk i powiedziała, że już za kilka dni będą mieli szkło i folię do E8 dostępną, już kilka folii od nich brałem i zadowolony jestem, więc poczekam kupię u nich i sprawdzimy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też pisałem do 3mk i napisali, że do tygodnia będą mieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi