Skocz do zawartości
Martinl8

HTC One E8 - Folia na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

HTC One E8 jest już dostępny w naszym sklepie internetowym, sprawdźcie proszę tutaj:

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3boot

ale tylko folia nie ma jeszcze glass ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem oryginalną folię HTC SP R140 - HTC SP-R140 - Folia dla One E8 » HTC-sklep.pl - Urządzenia i akcesoria HTC (na allegro o wiele taniej).

Jestem bardzo zadowolony. Co prawda E8 mam od wczoraj i wczoraj też założyłem folie ale chyba już mogę powiedzieć że to dobry produkt. Idealnie dopasowana, po założeniu z każdej strony pozostawia margines może pół mm max 1mm więc trzeba bardzo precyzyjnie nakładać ale udało się bez problemów. Folia ma gładziutkie krawędzie - nie są postrzępione jak te wycinane na ploterach. Reakcja na dotyk taka sama jak bez folii, trzyma porządnie i nie przesuwa się i nie jest na kleju a to dla mnie jest zawsze najważniejsze przy wyborze folii. Zero bąbli i jak się nie przyjrzysz to nie widać że w ogóle jest folia. Jestem mega pozytywnie zadowolony z tej folii. Jedyne czego nie wiem w tej chwili to czy folia nie żółknie po czasie od słońca. Tak na prawdę to żadna nigdy mi nie zżółkła więc powinno być ok.

Z czystej ciekawości zapytam: czy spotkaliście się może z folią na szkła od aparatu tylego i na przód ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3boot

szkiełko na E8 zamówione jak przyjedzie podzielę się odczuciami ale znając towar z 3mk raczej się nie zawiodę przecież ro nie pierwszy zakup u nichHTC One E8 3mk Flexible Glass folie ochronne 3mk - producent wysokiej jakości folii ochronnych 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja 2 tygodnie temu założyłem szkło Nillkina, wszystko było z nim idealnie, aż kilka dni temu w okolicach rogów zaczął pojawiać się ślad w stylu "korzeni rośliny w ziemi" (nie wiem, jak to inaczej wyjaśnić). Próbowałem to poprawić, jednak mi się nie udało. ;D 50zł do kosza. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3boot

szkło z 3mk już jest jutro założę to podzielę się info jak pasuje itp.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cripex

Założyłem szkło dwa dni temu i odczucia naprawdę genialne. Jest praktycznie niewidoczne i bardzo ładnie się po nim przesuwa palec. Polecam dużo bardziej niż folie.

Jest cienkie więc na grubość też zupełnie nie przeszkadza.

Pokazałem kilku osobom telefon i pytali się czy będę naklejał folie i jakie było ich zdziwienie jak się dowiedzieli, że już mam na ekranie szkło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darex13

Prawdopodobnie E8 to będzie mój następny telefon, więc mam następujące pytania. W co lepiej zainwestować, w folię, czy szkło? Jakie są plusy i minusy obydwu rozwiązań, a także jak się nakłada szkło na ekran?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cripex

3MK ma fajne rozwiązanie montażu folii :)

http://www.#####/pl/aktualnosci/4181/Flexible-Glass:-nowosc-od-3MK.html

Generalnie szkło jest mniej widoczne, nie posiada bąbelków po zamontowaniu, jest o niebo bardziej czułe i praktycznie nie czujesz różnicy w dotyku ekranu po zamontowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3boot

potwierdzam to co powiedział mój przed mówca szkło genialne dotyk działa idealnie, prostota montażu dla małpy z palcem w nosie i zero pęcherzy przy zakładaniu i założeniu polecam :hurra: plus taki, że na FB na ich profilu nawet kod rabatowy można otrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi