Skocz do zawartości
Martinl8

HTC One E8 - Folia na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Cripex

Co do trwałości szkła 3MK to mam pewnie obiekcje. Zakupiłem tydzień temu i po tygodniu mam praktycznie uszkodzenia szkła na wylot. Ani mi nie spadł ani nic. Może zawadziłem o coś w spodniach.

Telefon nosiłem w kieszeni i dbałem jak o własną mamę bo miał wrócić na rękojmie do producenta więc musiał być w stanie fabrycznym.

Telefon poszedł na rękojmie, a dziura w foli została. Czy ta folia jest naprawdę aż tak miekka, że byle ziarnko piasku ją przebije na wylot?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3boot

to dziura jest w foli czy w szkle bo piszesz i o jednym i o drugim;/ ja mam szkło już od ponad 2 tygodni i nie ma żadnego śladu użytkowania na szkle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cripex

W szkle. Na wylot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3boot

no to coś dziwnego zrób foto i wyślij do 3mk pomoże im to może jakoś ulepszyć konstrukcję bo w moim przypadku spisuje się bez zarzutu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Cripex bardzo niepokoi mnie to o czym piszesz. Proszę, odezwij się w tej sprawie do mnie na priv

lub maila [email protected] Koniecznie dołącz zdjęcia. Musimy wyjaśnić co się stało.

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Dziś spadł mi telefon i pojawiły sie ryski na folii. Wiem że to może głupie pytanie ale da się zdjąć folie i kupić nową?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie ze tak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

A czy warto zakładać folię/szkło na ekran jeżeli planuję używać etui Dot View?

Ktoś ma to etui z folia lub szkłem - słyszałem, że się wtedy lekko nie domyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z folią jest wszystko spoko, ze szkłem nillkina porażka - dot view się nie domyka i niewyraźnie widać obraz. Dodatkowo czasem były problemy z odbieraniem telefonu przez dot view. Pewnie przez to, że etui nie przylegało do ekranu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pazikk

Ja używam mocolo glass panels 0.3 mm. Dot View w miarę się zamyka i w sumie to wszystko widać na ekranie. W słoneczny dzień wydaję mi się że gorzej widać ikony niż jak nie miałem założonej folii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi