Skocz do zawartości
Martinl8

HTC One E8 - Folia na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

bamil

Ja się właśnie zastanawiam, czy nie założyć od razu na nówkę telefon folii 3mk ale tej z linka poniżej bo nie chcę jakiejś mega drogiej skoro i tak będzie etui.

2 x Subtelna folia 3mk HD+ HTC ONE E8 (5105666812) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Z drugiej strony nie wiem, czy wogóle jest potrzebna - kiedyś miałem htc Desire i ekran wcale się nie porysował przez 2 lata, natomiast w LG 4X jest podatny na zarysowania i przy takim samym sposobie i okresie użytkowania jest zdecydowanie bardziej "zniszczony".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    voyaga

Czy szkło od 3mk pogarsza użytkowanie E8 z Dot View? Występują problemy z odczytem poprzez Dot View lub nie domyka się ono?

Jak na razie planuje zakup etui, potem zastanowie się nad Dot View, ale warto wiedzieć na przyszłość :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mati89

Czy szkło od 3mk pogarsza użytkowanie E8 z Dot View? Występują problemy z odczytem poprzez Dot View lub nie domyka się ono?

Jak na razie planuje zakup etui, potem zastanowie się nad Dot View, ale warto wiedzieć na przyszłość :).

Voyaga, mam od dziś szkło od 3mk i nie zauważyłem problemów z odczytem a także domykaniem Dot View. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest jakieś szkło do E8, które nie jest idealnie docięte, ale jest nieco mniejsze niż ekran? Mam teraz drugie szkło od nillkina, ale totalnie nie współgra z etui tego samego producenta, bo samo etui podważa szkło... :(

Edytowane przez sernik92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roxbox

Jam mam szklo 3mk i frosted shield nillkina pasuje idealnie ;)

One E8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkło-folia to nie jest to czego szukam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roxbox

Yyy to czego szukasz ?

One E8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam szkła, jednak takiego, które będzie nieco mniejsze niż sam ekran w E8, bo już drugie szkło mi nie dolega do ekranu w rogu przez frosted shield etui od Nillkina. ;) Mniejsze szkło = etui nie będzie go zahaczało. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem film na youtube o tym produkcie i jakoś przypomina mi folię (bo po zgięciu zostało zagięcie jak na zwykłej folii). Dlatego jakoś jestem do tego uprzedzony. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi