Skocz do zawartości
Pietr

[5.X][I9100] Official CyanogenMod 12.X

Rekomendowane odpowiedzi

redra

Probowałem już wiele z tym GPS-em w sgs2 r.2011 i nic (powyżej minuty lub wiecej łapał fixa) a ten z 2013r zawsze mniej niż 30s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Valar

@up

Hmm nie ma reguły, widocznie ten typ tak ma, można by jednak prześledzić na różnych romach, bo ja również mam z 2011 a jednak j/w łapie fixa dość szybko.

Co do funkcji do oszczędzania energii to dziwne jest to że jak bateria dojdzie do 5% i włącza się foe samoistnie to telefon dział w miarę normalnie, ale jak ręcznie zmienię profil w ustawieniach baterii to faktycznie s2 nie da się używać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba że coś źle robie przy wgraniu CM... teraz przez Odina wgrałem oryginalny rom XEO i w GPS status zielone paski w ilośći czterech sztuk wyskoczyły po 20 sek.... Automapa załapuje prawie od razu. 

Poprzednio CM wgrywałem na soft od Orange.

Jak to widzicie ?

Edit: Zastanawia mnie jeszcze sam proces instalacji , w pierwszym poście jest napisane że trzeba zrobić pełny wipe natomiast na zagranicznych tylko wipe data , cache i dalvik bez partycji systemowej.

Edytowane przez Hardkorowy Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem, przewertowalem cały wątek, ale nie znalazłem podobnego problemu do mojego. Otóż przed instalacją cm, wgrałem jb z pitem 1gb system, 4gb data. Początkowo instalowałem tak: cwm philz, potem cwm kitkat, następnie cm, restart do recovery, cm i przy obojętnie jakich gappsach (używałem pico i nano pa gapps) wywalalo instalation failed. Pokusilem sie o metodę z pierwszego postu, czyli po wgraniu cwm kitkat od razu flashowalem cm i gappsy i telefon uruchomił się bez problemu, bez bootloopa, ale często gęsto wywala błąd, że sklep play został zatrzymany bądź usługi Google play zostały zatrzymane. Nic więcej nie dogrywalem. Jako, że jestem bardziej obeznany w nexusach, mógłby mi ktoś wytłumaczyć, gdzie popełniłem błąd w instalacji?

CM dla pewności pobrałem z 15.01.

Edytowane przez trampowsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@trampowsky próbowałeś zmienić GAPPS'y?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pietr

Mam problem, przewertowalem cały wątek, ale nie znalazłem podobnego problemu do mojego. Otóż przed instalacją cm, wgrałem jb z pitem 1gb system, 4gb data. Początkowo instalowałem tak: cwm philz, potem cwm kitkat, następnie cm, restart do recovery, cm i przy obojętnie jakich gappsach (używałem pico i nano pa gapps) wywalalo instalation failed. Pokusilem sie o metodę z pierwszego postu, czyli po wgraniu cwm kitkat od razu flashowalem cm i gappsy i telefon uruchomił się bez problemu, bez bootloopa, ale często gęsto wywala błąd, że sklep play został zatrzymany bądź usługi Google play zostały zatrzymane. Nic więcej nie dogrywalem. Jako, że jestem bardziej obeznany w nexusach, mógłby mi ktoś wytłumaczyć, gdzie popełniłem błąd w instalacji?

CM dla pewności pobrałem z 15.01.

Najnowsze wersje CM12.1 mają odizolowane recovery. Czyli możesz je zmieniać bez integracji w kernel. ;)

Wgraj jedno z tych recovery dla I9100 (CWM lub TWRP, polecam TWRP) https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=47550

Ale popatrz się dokładnie na oznaczenia, ma być dla I9100.

Zrób reboot do recovery, wipe data + system. Wgraj CM nan owo i gapps.

Więcej o funkcji IsoRec znajdziesz tu; http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/orig-development/isorec-isolated-recovery-galaxy-s2-t3291176

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zainstaluje recovery

Edytowane przez Aleksandra
    Nie cytujemy posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trampowsky masz już odpowiednią partycje i recowery. Teraz wgraj rom i zrób full wipe (data, cache, dawlik) wybudź tel. Powrót do recowery. Instal pico mini gaps i full wipe. Wybudź tel i gotowe. Nic nie powinno się wywalać. Ja tak zrobiłem i jest ok. Wersja rom z 15.01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, a mógłby ktoś podać swoją wersję gappsow jakich używa? Mogą być nawet full, bo brakuje mi trochę apek z nexusa przy wersji pico i nano.

@@stoplysy

No ale gdy najpierw sflashuje cm i potem dam reboot, to już będę musiał flashowac gappsy w recovery cyanogenmoda, a jak pisałem wyżej, gdy próbuję flashowac cm i gappsy na cm recovery wywala mi błędy przy instalacji gappsow ;)

Jeszcze jedno, co z supersu? Przy Flashu cm na cm recovery kitkat dostaje powiadomienie w recovery, że root mógł zostać stracony i czy fixowac go, daje ok, ale gdy wlacze później root w ustawieniach developerskich apki nie wykrywaja roota, gdzie znowu robie błąd?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi