Skocz do zawartości
Pietr

ROM [5.X][I9100] Official CyanogenMod 12.X

Rekomendowane odpowiedzi

Pietr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nadal bez skutku, robiłem wszystko z poleceniami od @@Pietr , bezskutecznie. Wgl wgrywałem recovery IsoRec to recovery wgl mi się nie zmieniało, tylko nadal to samo ;) Wróciłem do stocka JB, gdyż nie mam już pomysłu na niego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Dzięki wertowaniu tematów tego forum udało mi się zainstalować Cyanogenmoda 12.1 dla Samsunga Galaxy S2 (I9100).

Wszystko ładnie, pięknie, ale zauważyłem, że nie mam Sklepu Play, Nawigacji czy innych aplikacji od Google.

Szukam, czytam - ok, nie zainstalowałem GAppsa.

Zainstalowałem więc go wchodząc ponownie w tryb Recovery, instalacja przebiegła pomyślnie.

Włączając się system zaktualizował kilkanaście aplikacji. Jednak mimo iż w procesach widnieją Usługi Play to nie mam żadnych aplikacji od Google.

Próba ponownego zainstalowania kończy się komunikatem informującym, że GApps został już zainstalowany.

Już nie wiem co zrobić aby to ruszyło :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

@@luberasa

Jaką wersję Gapps wgrałeś ? Nie czasami wersję pico http://opengapps.org/

Bo wersja pico nie ma sklepu Play a ma Usługi Play a to są dwie różne aplikacje.

Edytowane przez maxprzemo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe własnie, ze wgrałem wersje "pico". Teraz chcac zainstalowac inna wersje dostaje informacje ze GAppsa juz mam... Jak to usunac zebym mogl wgrac inna wersje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

@@luberasa

Przeinstaluj system. Wykonaj wipe /system, /cache i /dalvic-cache ale bez wipe /data w ten sposób nie stracisz swoich danych i ustawień. następnie zainstaluj jeszcze raz rom i gapps. Jakiego recovery używasz CWM czy TWRP recovery ?

Edit:

Wgraj sobie najlepiej gappsy w wersji micro.

Edytowane przez maxprzemo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzywam CWM.

Obecnie mam Cyanogen Recovery i mam tam tylko Wipe data/factory reset i Wipe cache partition. Innych opcji nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@luberasa

Kliknij w Wipe data/factory reset. Następnie zainstaluj od nowa rom i GAppsy micro lub nano :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem wszystkie wipe'y przy pomocy Cyanogen Recovery i przeinstalowałem Roma. Ku mojemu zdziwieniu dalej nie moge zainstalowac innego GAppsa gdyz wykrywa, ze jest juz zainstalowany.

I faktycznie. System konfiguruje sie na nowo, ale razem z tym najmniejszym pakietem Google, bez sklepu Play.

Jak to wywalic? :(

EDIT:

Te wipe'y chyba nic nie daja gdyz po ich wykonaniu nie musze Roma przeinstalowywac nawet a i tak system startuje.

Edytowane przez luberasa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@luberasa

Wgraj stock rom przez komputer lub jakiś inny system przez recovery... Następnie zrób wipe data/factory reset i wgraj rom, który chcesz mieć (ten, który masz teraz) i wgraj GAppsy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi