Skocz do zawartości
romaro1

rom Hive UI Rom

Rekomendowane odpowiedzi

romaro1

Zastanawiam się, czy jest sens wrzucać. Jest taki zalew, że nie nadążam testować.
    Rom przeportowany z XOLO X8-1000
    XOLO Hive 8X-1000 - Full phone specifications
    1 Wrzucić rom na sdcard
    2. Wyłączyć telefon
    3. Vol up+power by przejść do Philz recovery
    4. Wipe CACHE/DALVIK CACHE>>wipe clean to install a new rom
    5. Install Rom
    6. Reboot...
    Poczekać aż system się załaduje i sam uruchomi.
    ROM OS Version: 4.4.x KitKat
    ROM Kernel: Linux 3.4.x
    Based On:HiveUI

https://drive.google.com/uc?id=0BysyGKecTMa7UTc0d1doSnh6MlU&export=download

Edytowane przez Mikel25
    Poprawiony prefiks, tytuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mógłbyś wrzucić jakieś screeny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Ten jest przeportowany na GIONEE M2 z XOLO X8-1000. Na dole masz linki do screenów. Tylko nie pobieraj z tej strony, bo jak napisałem jest na GIONEE M2 ale tak samo wygląda na Lunie.

[MT6592 TO MT6582 PORTED]HIVE UI ROM FOR Gio… | Android Development and Hacking | XDA Forums

Z tych które wystawiłem na uwagę zasługują THLzoom i Galaxy s5 rom. Te dwa romy diametralnie się różnią, zarówno między sobą jak i różnią się od Amigo. Dodatkowo na obydwóch można instalować Xposed.

Również rom od @thc mogę polecić, tym bardziej, że jest od naszego kucharza. Reszta to strata czasu.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

czy testowal juz ktos ten romik ??? wszystko w nim dzila ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź sam nie pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

@malibu5 dzieki i nie zycze ci bys kiedys potrzebowl pomocy w jakim kolwiek temacie bo tez powiemy ci poradz sobie sam nie pytaj ! juz sprawdzilem i osobiscie mi sie nie podoba :) moze co do wygladu to ok ale predkosc dzialania to poprostu PORAZKA ! nie dziala kilka zeczy np internet.apk no i klawiatura sie wywalila przy starcie systemu i probie zalogowania sie na koncie Google :) osobiscie nie polecam, Luna jest zbyt slaba by pociagnac ten rom, Xolo ma 2GB ramu i 8 rdzeni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kazuyoshi popieram :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @malibu5 dzieki i nie zycze ci bys kiedys potrzebowl pomocy w jakim kolwiek temacie bo tez powiemy ci poradz sobie sam nie pytaj ! juz sprawdzilem i osobiscie mi sie nie podoba :) moze co do wygladu to ok ale predkosc dzialania to poprostu PORAZKA ! nie dziala kilka zeczy np internet.apk no i klawiatura sie wywalila przy starcie systemu i probie zalogowania sie na koncie Google :) osobiscie nie polecam, Luna jest zbyt slaba by pociagnac ten rom, Xolo ma 2GB ramu i 8 rdzeni :)

Kazuyoshi ja nie potrzebuje pomocy takich zarozumiałych osób jak ty to po pierwsze. Druga sprawa to abyś nauczył używać się języka polskiego. Nie używanie polskich znaków interpunkcyjnych to zgroza. Po trzecie nie zadawaj pytań skoro potrafisz sam przetestować rom i nabijasz bez sensu posty. Po czwarte miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Ja myślę, że te wszystkie romy są po prostu nie dopracowane. Postawili ma ilość. Zresztą THL też ma bardzo poważny błąd.

Oby się nie przekonali o tym ci, którzy mają roota, a nie mają CWM albo Phila.Jak będę miał czas wrócę na Amigo i sprawdzę, czy u niej nie występuje to samo, a obawiam się, że tak jest. Czy na Amigo na stockowym romie Luny jest opcja szybkiego uruchamiania?

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O jakim błędzie mówisz? Bo zaczynam się zastanawiać nad unrootem i odczekaniem, aż się wszystko ustabilizuje. Jest ryzyko uceglenia telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi