Skocz do zawartości
romaro1

rom Hive UI Rom

Rekomendowane odpowiedzi

romaro1

Nie ma takiego ryzyka, natomiast problemy z bootlopem mogą wyniknąć z używania chociażby Grenify. Ty będąc na stocku nie masz Xposed, więc nie będziesz w razie co mógł korzystać z ich pełnych opcji. Ale możesz natrafić na inny program.

Sprawdź czy na stocku jest opcja szybkiego uruchamiania, Jeżeli jest, to odznacz ją. Chodzi oto, by w razie czego telefon mógł się w pełni zrestartować. Dużo by pisać. Rzadko wyłączasz telefon, więc te parę sekund Cię nie zbawi, a unikniesz problemów.

W tej chwili w THLu w każdej chwili jestem w stanie zrobić kontrolowany bootlop. Jedynym wyjściem żeby tego uniknąć jest wyłączenie szybkiego uruchamiania, w przeciwnym razie czeka was przywrócenie systemu z backupu.

Jeżeli tak zrobisz to w razie czego najgorszy scenariusz będzie taki, że system nie zobaczy kart sim, po restarcie albo wyjęciu baterii wszystko będzie ok.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na stocku nie zauważyłem opcji szybkiego uruchamiania. Taki problem jak opisujesz to jeszcze nie koniec świata. Metoda małych kroczków chyba zdecyduje się na pierwszego custom roma. Tylko, że jeszcze sporo rzeczy nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Będzie dobrze.

A ja dzisiaj pozbyłem się wszystko co ma związek z Google. Od wszelkich jego synchronizacji, po sklep i jego konto. Pamięć wolna 700 - 750 mb. Niżej 650 nie schodzi. Wybudzeń procesora miałem przez GAPSy po jednym dniu 800, podczas gdy SYSTEM miał ich tylko 150-200.

Innymi słowy tak skonfigurowany telefon podczas wyłączenia ekranu pobiera prądu niewiele więcej niż wyłączony przyciskiem. Jest jak telewizor w stanie czuwania.

Wpiszcie w przeglądarce Aptitude. Szybciej aktualizuje niż market.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Pomyliłem romy nie miał być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi