Skocz do zawartości
danio19966

Zmiana motywu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema dzisiaj przeglądając Android Market znalazłem Aplikacje LauncherPro Plus s23 BW użytkownika signals23 która zmienia kolor menu użytkownik posiada też inne aplikacje które zmieniają na inny kolor, ale mniejsza. Pobrałem aplikację zainstalowała się a kolor menu dalej niebieski. Nie wiecie co zrobić aby to zadziałało? ;/ ao.o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W androidzie nie ma takiego pojęcia jak motyw, to już nie jest dawny sony ericsson. Android obsługuje Launchery.

Żeby używać LauncheraPRO, najprościej wystarczy wcisnąć klawisz Home i wybrać LauncherPRO, poprzedzając tą czynność zaznaczeniem opcji "Używaj domyślnie dla tej czynności"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie to mi się nie wyświetla na klawiszu Home, tylko ekran główny i jakaś inna aplikacja, a ten Launcher nie ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to jest motyw do Launchera Pro. W dodatku chyba wersja Plus obsługuje motywy. Zatem musisz zainstalować wersję free

https://market.android.com/details?id=com.fede.launcher&feature=search_result a potem zakupić https://market.android.com/details?id=com.fede.launcherproplusunlocker&feature=search_result

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W androidzie nie ma takiego pojęcia jak motyw, to już nie jest dawny sony ericsson. Android obsługuje Launchery.

Żeby używać LauncheraPRO, najprościej wystarczy wcisnąć klawisz Home i wybrać LauncherPRO, poprzedzając tą czynność zaznaczeniem opcji "Używaj domyślnie dla tej czynności"

Jak już coś tłumaczysz to zrób to porządnie.

@@danio19966

Aby korzystać z motywu do LauncherPro musisz najpierw posiadać ten launcher, czyli w markecie najpierw wyszukaj aplikację LauncherPro i ją zainstaluj (wtedy masz już LauncherPro i możesz instalować do niego dodatki), następnie weź ten motyw, który chciałeś i go pobierz, powinien ustawić się automatycznie. :)

I dopiero po instalacji LauncherPro będziesz miał tak, jak napisał użytkownik johnny1836. Czyli po wciśnięciu przycisku Home będziesz miał do wyboru launcher.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mlody993 i to mi się podoba, wszystko jasno wyjaśniłeś, dzięki Ci bardzo. Nawet fajne te Launcher'y, polecam. Telefonu też nie ścina. Tylko że są tylko 3 pulpity, ale mi to wystarcza. No i menu główne płynniej chodzi. Polecam.

A do ciebie Mlody993 leci piwko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego ilość pulpitów można ustawić w ustawieniach LauncheraPro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Didi
    Siema dzisiaj przeglądając Android Market znalazłem Aplikacje LauncherPro Plus s23 BW użytkownika signals23 która zmienia kolor menu użytkownik posiada też inne aplikacje które zmieniają na inny kolor, ale mniejsza. Pobrałem aplikację zainstalowała się a kolor menu dalej niebieski. Nie wiecie co zrobić aby to zadziałało? ;/ ao.o

Witam,mam problem takiej treści- w aplikacji "mzyka" tłem jest zdjęcie z mojej galeri- nie ustawiałam go samo znalazło sie tam, sunełam to zdjecie z telefonu ale o dziwo nadal zostało jako tło. Pomocy!! Nie mam pojęcia jak sie go pozbyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mlody993 i to mi się podoba, wszystko jasno wyjaśniłeś, dzięki Ci bardzo. Nawet fajne te Launcher'y, polecam. Telefonu też nie ścina. Tylko że są tylko 3 pulpity, ale mi to wystarcza. No i menu główne płynniej chodzi. Polecam.

A do ciebie Mlody993 leci piwko ;)

Korzystałem z LauncherPro dość długo, ale przesiadłem się na Go Launcher Ex i mogę Tobie go polecić. Przesiadłem się m.in. dlatego, że maksymalna ilość pulpitów w nim to tylko 7. W nim masz bodajże nieograniczoną liczbę pulpitów, wbudowany taskkiller, ostatnio używane aplikacje i jest bardzo szybki.

LauncherPro przy standardowych ustawieniach ma tylko 3 pulpity, jednak maksymalna ilość pulpitów w tym launcherze to niestety tylko 7. :(

Kolego ilość pulpitów można ustawić w ustawieniach LauncheraPro

Owszem, ale jak już wspomniałem, maksymalna ilość pulpitów w tym launcherze to tylko 7. Dla mnie to było zbyt mało, dlatego przesiadłem się na Go Launcher Ex.

@ Zastanawiam się w ogóle, czemu autor LauncherPro nie zrobi możliwości na dowolną ilość pulpitów, z tego co widziałem dużo osób o to prosi.

Witam,mam problem takiej treści- w aplikacji "mzyka" tłem jest zdjęcie z mojej galeri- nie ustawiałam go samo znalazło sie tam, sunełam to zdjecie z telefonu ale o dziwo nadal zostało jako tło. Pomocy!! Nie mam pojęcia jak sie go pozbyc

Zdjęcie usunęłaś, ale Android robi sobie kopię wszystkich zdjęć, które wykorzystujesz w systemie. Przykładowo, jeżeli dodasz zdjęcie do kontaktu, a potem usuniesz to zdjęcie z galerii, to w kontaktach nadal będzie istniało.

Chodzi Tobie o aplikację Muzyka oryginalną od Sony Ericssona? Posiadasz oryginalny ROM 2.1 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O dzięki bardzo ;) Dopiero teraz zorientowałem się że są jakieś ustawienia w Launcher Pro :P

Mi w zupełności wystarczy nawet 5 pulpitów więc jak na razie Go Launcher Ex nie będę instalował, może później się skusze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi