Skocz do zawartości
robert_maximus

Avast, nadmiernie ssie baterie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Od razu zaznaczam, że nie jestem ekspertem stąd moje pytanie.

Dzisiaj zauważyłem, że w ciągu nocy zeżarło mi baterię z 92% do 24%, mam powyłączane prawie wszystkie niepotrzebne aplikacje, a wieczorem przełączany telefon w "powersaving mode", wchodzę do statystyk baterii a tu:

post-41912-14255758087878_thumb.png

ok, myślę sobie zaraz coś pokombinuję, ale co mnie naprawdę zdziwiło to fakt, że dzisiaj włączam komputer, a tu avast wyrzuca komunikat-reklamę "Avast batery saver" czy jakoś tak, reasumując:

Czy ktokolwiek zauważył, że po ostatniej aktualizacji Avast zaczął ssać baterię ponad miarę?

Pytam bo jak dla mnie to dziwny zbieg okoliczności tu Avast zaczyna ssać baterię, a tu proponuje na to rozwiązanie?

Edytowane przez camdell
    Tytuł został zmodyfikowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ja mogę tylko tyle powiedzieć, że mam Avasta od zawsze i w nocy tracę około 1-2 % baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Masiu

Ja również posiadam Avasta od początku użytkowania Nota i nie mam takich objawów. Raz mi się zdarzyło bardzo podobnie, winą była świeżo zainstalowana dnia poprzedniego gra, po której odinstalowaniu wszystko powróciło do normy. Przypomnij sobie co zainstalowałeś w ciągu ostatnich dni i pozbądź się tego lub sprawdź w ustawieniach baterii która aplikacja odpowiada za największy procent poboru energii z baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat do zamknięcia, ponieważ został on znacznie bardziej rozwinięty tutaj:

http://forum.android.com.pl/f936/bateria-w-note-3-problemy-pytania-347977/index30.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Antywirusy na telefon to czysta propaganda i bzdura. Zdrowy rozsądek przy instalacji aplikacji lepiej się spisze niż najlepszy antywir.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi