Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
LukaszK

Regulamin działu Pasaż Handlowy. (Dostęp tylko od rangi Members)

  Rekomendowane odpowiedzi

  LukaszK

  1. Obowiązuje zakaz handlowania nielegalnym oprogramowaniem, grami itp. oraz towarami bądź usługami, które łamią prawo własności intelektualnej. Takie oferty będą karane ostrzeżeniami.

  2. Możliwa dyskusja w temacie z ogłoszeniem, tylko na temat oferty, czyli dodatkowe pytania o stan techniczny, gwarancję, odbiór itp.

  3. Handlujemy przedmiotami niezwiązanymi z forumową Giełdą, ale nie wybiegający zbytnio z kategorii gry/technologie/multimedia/sport.

  4. Administracja Forum, Właściciel nie biorą odpowiedzialności za ewentualne straty finansowe, moralne czy jakiekolwiek inne. Forum.android.com.pl nie bierze udziału w dokonanej transakcji, gdyż dział Pasaż Handlowy, jest formą tablicy ogłoszeń a nie portalem aukcyjnym.

  5. Nie posiadamy danych osobowych użytkowników, którzy przeprowadzają transakcję, a więc nie jesteśmy w stanie zweryfikować ani wpływać na żaden etap przebiegu transakcji.

  6. Jeśli jesteś świadkiem oferty, która wzbudza podejrzenie co do możliwości wystąpienia oszustwa, bardzo prosimy, zgłoś taką ofertą do Moderacji Forum, opcją Raportuj.

  7. Jeśli Twój temat został wyczerpany (transakcja dobiegła końca), zgłoś to Moderatorowi Forum opcją Raportuj.

  Udostępnij tę odpowiedź


  Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach
  Gość
  Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

   Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  ×