Skocz do zawartości
xnurus

HTC Desire S - pytanie odnośnie wgrania nowego oficjalnego ROM'u

Rekomendowane odpowiedzi

xnurus

Witam, jest taka sprawa.. siostra przywiozla sobie ze szkocji HTC Desire S z sieci o2 no i jak wiadomo jest tam angielski soft chyba nawet brandowany przez o2, i moje pytanie brzmi czy moge wgrac jej nowy oficjalny polski ROM ? nie wgrywalem nigdy nowego romu do telefonu z innego kraju.. czy sa jakies przeciwskazania? w swoim DHD z polski juz zmienialem kilka razy ROM i nie mialem zadnych problemow.. ale z racji tego ze ten Desire S nie jest moj.. mam male obawy czy brac sie za wgrywanie czy nie.. sciagnalem juz ROM "RUU_Saga_HTC_Europe_1.28.401.1_Radio_20.28b.30.080 5U_38.03.02.11_M_release"

z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Edytowane przez xnurus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz mieć Polski język na HTC Desire S wystarczy że pobierzesz z marketu More Locale 2.

Co do wgrywania ROM to czy do tego nie jest potrzebny root ? A do Desire S możliwości zrootowania jeszcze chyba nie ma takiej pewnej i taniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    desire s pomocy[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xnurus

przepraszam za problemy, rzadko wypowiadam sie na forach

root ? hmm chyba nie.. ja w swoim DHD nie mam root'a a normalnie wgrywam rom.. tzn. zaczynam instalacje na kompie.. poniej w folderze temp szukam rom.zip zmieniam nazwe, wrzucam na karte i instaluje..

Edytowane przez xnurus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    root ? hmm chyba nie.. ja w swoim DHD nie mam root'a a normalnie wgrywam rom.. tzn. zaczynam instalacje na kompie.. poniej w folderze temp szukam rom.zip zmieniam nazwe, wrzucam na karte i instaluje..

Tak faktycznie masz rację, źle przeczytałem w artykule albo coś mi się pokręciło :]

A co do przeciwwskazań to wydaje mi się że nie powinno być problemu :] Aczkolwiek posiadam telefon dopiero od tygodnia i sam się jeszcze w root'y i rom'y nie bawiłem. A jak już wgrasz to daj znać bo ja swój też kupiłem nie w Polsce i może też bym coś wykombinował sobie :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi