Skocz do zawartości
mamrotus

Lekarstwo na przeładowanie ekranu głównego, wydłużenie czasu pracy na baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

fresz33

Jako takim czyli w ogóle chyba nie uruchamiany:P po tylu godzinach tylko 2% ? Heh

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No miałem na myśli, max 20 smsów, sprawdzanie godziny, Internetu nieco itp. no może faktycznie prawie w ogóle, ale chociaż energia nie spada "sama z siebie", bo z niedowierzaniem wyczekiwałem tych ok 6 godzin wyświetlacza na baterii - teraz może tyle być :luka:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up: jak chcesz to Ci zrobię screena bo u mnie 6h wyświetlacza to już norma, a w temacie wszystko o baterii wrzuciłem screen jak wycisłem 8h ale to wtedy zrobiłem sobie maraton filmowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xinal

Też zależy jaka ma się jasność wyświetlacza Ja po całym dniu i włączonych bajerach (tj. wifi, lokalizacja, synchronizacja) oraz jasności na 50% mam spokojnie z 15-30 % przy intensywnym korzystaniu, ale dziś jak prawie nie używałem telefonu zostało mi 75% ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Screena nie potrzebuję, wiem że tak się da ale właśnie u mnie nigdy tyle nie dobiłem, zawsze max 4h ale teraz widzę już chyba, czemu. Raz ta Synchronizacja, dwa, miałem cały czas połączenie LTE, okazuje się, że to też nieźle pożera energię :dontgetit:

Podświetlenie mam ustawione na Auto + 25% i wg mnie, działa gitnie - w dzień spoko zawsze jest dobrze dopasowane, w nocy jak dla mnie ekran jest sporo za jasny gały wypala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Xinal: Ale my tu gadamy o czsie święcenia ekranu bo takie gadanie ze mi wieczorem tyle i tyle % zostaje jest bez sensu, ja mam ustawione na auto i zależy od potrzeby ale auto 60-80% i prawie ciągłe Wi-fi a 8h na filmach to 30% na sztywno nie auto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xinal

W sumie to za bardzo idziemy w offtop. Najlepiej jest chyba jak każdy sam dojdzie do ustawień, które mu najbardziej pasują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do przeładowywania się ekranu głównego to na pewno w dużym stopniu pomaga wywalenie tego widgetu pogodowego z Smart Notice i zastąpienie go zwykłym pogodowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak macie ustawione podtrzymywanie WiFi po uśpieniu? Domyślnie jest na "tak", ja zawsze przełączałem na "nigdy" bo uważałem, że to da niższe zużycie, ale teraz, gdy jest LTE, to może jednak lepiej zostawić WiFi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gunman

Ja domyślnie miałem ustawione "przy ładowaniu". Soft Orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi