Skocz do zawartości
gincu7

Android Market nie widzi zainstalowanych aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

gincu7

Dominikwróbel usunął poprzedni temat, a mój problem pozostał nie rozwiązany więc piszę jeszcze raz:

Nie wiem czemu tak się dzialo, ale zdarzało się, że mimo zainstalowanej aplikacji market pokzaywał, że wcale nie jest zainstalowana(mogłem ją zainstalować jeszcze raz). Niestety tak się stało z moimi wszystki aplikacjami :/ uniemożliwia to aktualizację niestety. Do głowy przychodzi mi tylko to, że w tym czasie zainstalowałem Titanium Backup i zrobiłem tylko dwie rzeczy-usunąłem aplikachję sms oraz zrobiłem kopię angry birds.

Idąc za radą Dominikawrobla, wyczyściłem dane marketu, co jednak nic zmieniło, po za tym, że z zakładki Moje Aplikcaję zniknęły wszystkie appki i pojawily się Google Maps. YT i FB, czyli tak jakbym postawił system od początku.Nie mam ochoty i siły instalować wszystkiego od początku a jak już wspomniałem, nie mogę przez to niczego zaktualizować :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz aplikacje na sd? może przenieś je do pamięci telefonu. Wejdź w ustawienia - aplikacje - zarządzaj aplikacjami - później na karcie sd i ewentualnie przenieś je na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Mam all2sd więc średnio przenosić teraz wszystko na kartę(cholera wie czy by się zmieściło). Zresztą-wcześniej też miałem all2sd i było w porządku. Czekam na inne rady, jak się nie uda to najwyżej wszystko od początku zainstaluje

---------- Post dołączono o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Nie wiem co się stało, bo nic specjalnego z telefonem nie robiłem...ale wszystko już jest w porządku. A raczej było bo złapałem SODa i nie chce wstać, ale nie o tym tutaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Nic nie dzieje się samo i przypadkowo. Miałem ten sam problem.

Zniknęły mi prawie wszystkie aplikację w android market.

Problem rozwiązać można po przez wyczyszczenie Cache aplikacji Android Market lub jej aktualizację, bądź odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji..

Żeby to zrobić wchodzimy: USTAWIENIA -> APLIKACJE -> ZARZĄDZAJ APLIKACJAMI -> ANDROID MARKET -> Wyczyść cache

sc20110805094527.th.jpg sc20110805094446.th.jpg

Powiększenie zrzutu ekranu: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

--

Serdeczności

Cyprian Kuna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najprostszą metodą jest zainstalowanie jakiejkolwiek aplikacji z marketu, po zainstalowaniu powinny pokazać się wszystkie aplikacje, zdarzało mi się to na starszej wersji marketu już jakiś czas temu. To zawsze pomagało. Na szczęście już dawno to u mnie nie wystąpiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofix

Ewentualnie w Titanium Backup musisz wszystko ręcznie podlinkować do marketu, problem może być tylko przy starszych aplikacjach które zmieniały nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mora17a2, mialem podobnie i nie pomoglo zainstalowanie aplikacji. Po przywroceniu titanium backup aplikacji gg, stracilem wszystkie pozostale ktore byly na liscie. Mialem stary market I po zainstalowaniu przez recovery nowego wszystkie aplikacje, ktore byly zainstalowane powrocily na liste. Może w Twoim przypadku tez zadziala.

Pozdr,

adamo000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauwazylem ze problem czesto dotyczy aplikacji ktora sa przeniesione na pamiec SD, mi pomoglo czasowe przywrocenie aplikacji na telefon, odswierzenie AndroidMarket i znow przeniesienie na SD.

Dzieki tej opcji udalo mi sie zrobic update aplikacji bez tracenia np. save`ow i wszystko pieknie dziala.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi