Skocz do zawartości
BartT-GSM

Lista kodow serwisowych do Galaxy S2 i9100

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj miałem problem po wgraniu FW bo nie zrobiłem HR kodu nie dało się wbić bo system po starcie wpadał w pętlę .... i na wyczucie zrobiłem przy włączaniu kombinację kl. środkowy + vol up + power ... wyskakuje menu w którym można zrobić HR i kilka innych rzeczy przydatna sprawa może dorzucić to jako "kod" do pierwszego wątku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    Wczoraj miałem problem po wgraniu FW bo nie zrobiłem HR kodu nie dało się wbić bo system po starcie wpadał w pętlę .... i na wyczucie zrobiłem przy włączaniu kombinację kl. środkowy + vol up + power ... wyskakuje menu w którym można zrobić HR i kilka innych rzeczy przydatna sprawa może dorzucić to jako "kod" do pierwszego wątku ?

Myślę, że nie ma sensu zamieszczać tego w pierwszym poście gdyż prawie każdy wie jak wejść w tryb recovery :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

czy może mi ktoś wytłumaczyć jaka jest różnica między

*2767*3855# - hard reset,

a

*#*#7780#*#* factory data reset?

z góry, dzięki

Z racji tego,że nikt nie umie Ci wytłumaczyć czym to się różni tylko "bezmyślnie" korzysta z googla , to ja mogę tylko podpowiedzieć co mi się zdaje a mianowicie:

hard reset- usuwa programy, ustawienia itp ale zostawia dane w pamięci czyli nie usuwa zdjęć i innych danych

factory reset- usuwa programy, ustawienia i wszystkie dane z pamięci pozostawiając w pamięci tylko to co było w telefonie po wyjęciu z pudełka (usunie zdjęcia itp)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

A czy są jakieś kody serwisowe do czystego androida?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*#*#1472365#*#* - test GPS i jego ustawienia (wykasowałem apkę od tego więc nie sprawdzałem działania)

czemu ten kod nie działa ? i co to jest apek/apkę ?

Edytowane przez moonmaker05

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co mam zrobić, jak po wpisaniu większości z tych kodów wyskakuje mi "Problem z połączeniem lub nieprawidłowy kod MMI"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiedzcie mi co to jest w battery statusie ten quick start. bo jak go nacisnąłem to mi padło w sekunde 20% baterii. ;/

Co to jest i do czego służy.??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MixPL

*#0673# - menu testowania audio (u mnie jak każdy test - nie działa :D)

Stary !! Jak włączyłem pierwszą opcję to podskoczyłem :D Ale lista kodów pokaźna

---------- Post dołączono o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

*#*#1472365#*#* - test GPS i jego ustawienia (wykasowałem apkę od tego więc nie sprawdzałem działania)

czemu ten kod nie działa ? i co to jest apek/apkę ?

Kod BarTowi nie działa, bo wykasował jego apkę. APK - Android PacKage - Aplikacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adi24

Nie bardzo wiem gdzie umieścić posta więc postanowiłem tutaj. Jak można sprawdzić licznik fleshowań softu telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Download mode -- VolDown + Home + Power powinna spowodować przejście do tzw. trybu download

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi