Skocz do zawartości
Pablitov

Nieautoryzowany serwis htc jaki polecacie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zwracam się do was z prośbą o podanie dobrego/godnego polecenia serwisu nieautoryzowanego htc, ponieważ mam zbity wyświetlacz a w regenersis życzą sobie za wymianę aż 760zł, no a cena mojego telefonu po wymianie wyświetlacza w moim stanie to 700zł, dlatego chciałbym wymienić jak najtaniej ten wyświetlacz.Przeglądałem dużo różnych tematów no i przeczytałem, że te nieautoryzowane serwisy często potrafią spaprać telefon. Sam wyszukałem dwa serwisy, jeden z Warszawy za 360zł (+ koszty kuriera) i drugi z nie wiadomo skąd za 430zł (z kurierem), wolałem ten drugi, ponieważ wystawia podobno przez allegro aukcję ale okazało się , że podał zły nr telefonu a więc nie mam z nim kontaktu, a pierwszy jest bez allegro, no i nie ukrywam boje się, że wyślę telefon i go stracę.

Proszę napiszcie mi jakieś serwisy htc które możecie polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

możesz zapytać za ile naprawią na enaprawa.pl, co prawda mają tam tylko podany mail, ale szybko odpisują. Ja wymieniałem u nich aparat i zapłaciłem 160 zł + 17 zł za kuriera, bo chciałem wszystko szybciej załatwić. Kontakt wzorowy, telefon naprawiony w 2-3 dni, poskładany dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi