Skocz do zawartości
koshtur67

Restart po logo samsunga

Rekomendowane odpowiedzi

wgrywałem kitkata i niestety telefon przestał działać . root cwm 6..... (success) rom z kitkatem to samo niestety chyba gappsy były nieodpowiednie bo failed . Uruchomił się po tym ale po ekranie z samsung galaxy mini 2 i cyanogenmod czarny ekran , poczekałem jakieś 1.5 godziny i nic . Ani wejść w recovery - no nic. Wziąłem się za przywrócenie stockowego (Odin 1.85 , 3.04 , 3.09) we wszystkich pod koniec "FAIL" - uruchamia się tylko do loga samsunga i restart. Przy końcu instalacji na telefonie wyskakuje komunikat: "SECURE CHECK FAIL: ID 0xc" . Wchodzi tylko w tryb download , przy próbie wejścia w recovery wyskakuje jakaś konsola z komunikatem "ROMDUMP Mode (ARM9 Mode) , próbowałem kilka razy , próbowałem na różnych softach i niestety DU..... Czy ktoś jest mi w stanie pomóc

---------- Post dołączono o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

doszedłem do Pass w odinie ale niestety teraz po logo Orange mam restart - reszta pozostała bez zmian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73

Jak wgrales stocka odinem, to zrob wszystkie mozliwe wipy w recovery. W tedy powinno wszystko pojsc cacy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73

Mialem podobnie, system sie nie chcial uruchomic, recovery nie odpalalo i odin niechcial wgrac stocka. I musialem oddawac go na gwarancje :( przyjeli, naprawili, i wszystko smiga do dzisiaj :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli jakaś nadzieja jest....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi