Skocz do zawartości
RoboGamer

MyPhone Cube aktualizacja v1.0.9

Rekomendowane odpowiedzi

koli25

wie ktoś może kiedy wyjdzie aktualizacja Play, i czy wogóle wyjdzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wyszła nowa aktualizacja 1.1.0 mam roota i nie umiem jej wgrac. co mam robic? mam aktualnie 1.0.4 co się zmienia z tą aktualizacją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem nie naprawia ona problemu DeepSleep, także nic konkretnego. Dodam, że te aktualizacje są tak "gówniano" zrobione, bo sprawdzają wszystkie pliki czy są oryginalne (nawet te głupie .odex), co moim zdaniem nie ma sensu. Wystarczy "nadpisać" aplikacje i tyle. Po co tyle mieszać. Przez to przypadkiem skasowałem wszystkie dane, nie robiąc wcześniej backupu, a i tak nie udało mi się wgrać tego 1.1.0, bo ciągle mam zły Email.odex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArkejD
    Jest możliwość zwiększenia głośności?

Jak najbardziej jest taka możliwość. Jak masz roota, poszukaj na google play store aplikacji do wejścia w tryb inzynierski, tam możesz zmienić ustawienia głośności zarówno rozmówcy przy połączeniu jak i głośności samego speakera. W tym ostatnim przypadku na cuda nie licz, bo głośnik jest po prostu konstrukcyjnie taki sobie, zwłaszcza jak telefon leży płasko na biurku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak najbardziej jest taka możliwość. Jak masz roota...

Nie trzeba mieć roota do tej operacji, poszukaj tematu o tym, który sam zamieściłem.

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArkejD

Widziałem temat, był bardzo pomocny. Większość tego typu modyfikacji mi się kojarzy z xposed, właśnie pod zrootowanym telefonem, także mój błąd. Jak się da operację przeprowadzić bez konieczności tego typu modyfikacji, to jeszcze lepiej.

Wracając do tematu. Mam nadzieję, że aktualizacja softu od play pojawi się niedługo i będzie możliwość wgrania jej bezinwazyjnie na moją mocno zmodowaną słuchawkę. Nie uśmiecha mi się wizja przywracania telefonu do stanu sprzed modyfikacji dla kilku poprawek. Dla andka 5.0 być może bym się skusił na ten proces, z kolei szanse na pojawienie się go na cube ... :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bido

ci ma dakto ten v1.1.0 alebo aspon update? a ako to nahrat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mialem wersje 16GB i wersje niebrandowana 1.1.5 ma ktos z was taka wersje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi