Skocz do zawartości
adi5497

Czy jest ktośzainteresowany modyfikowaniem Androida 4.2.2 pod wygląd Lollipopa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Szukam Osoby/Osób która chce przyczynić się w dużej mierze do stworzenia ROM'a opartego o Androida 4.2.2 (na nasze NEXT'y [nexty v1 a nie S czy inne...) i wyglądającego jak najnowszy Android Lollipop. Szukam osoby która potrafi ogarnąć całego Androida. Ja zajmuję się grafiką. Mam już zrobiony img jak wyglądać miał by pulpit :)

post-272241-14255758670975_thumb.jpg

. W drodze są ustawienia :) Więc, ktoś, coś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i tutaj screen ustawienia. W drodze screen z rozwiniętym status barem, oraz screen z wybierania numeru telefonu.

post-272241-14255758681313_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwa screeny z dialera (bez wpisanego numeru i z):

post-272241-14255758732775_thumb.jpg

post-272241-14255758733224_thumb.jpg

To jak ? Jest ktoś gotów stawić czoło Androidowi 4.2.2 ? :D jest już jakaś podobna wersja, ale jak wiadomo.... ruska... :( A my możemy mieć Polską :) Najprawdopodobniej jutro dodam z wysuniętym status barem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł i życzę powodzenia. Pomógł bym z chęcią lecz się na tym nie znam chodź jestem informatykiem. A co do ruskich romow to sam właśnie korzystam z takiego i z chęcią przeszedł bym na polski.

---------- Post dołączono o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

A co do systemu polecam stworzyć system aktualizacji co ułatwi poprawę błędów po wypuszczenie wersji nie w pełni sprawdzonej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wie ktoś wie może czy jak wykonam to wszystko na updatecie do Xolo Q800 do 4.2.1 to będzie all działać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny Screen tym razem ze spuszczonym status barem :) W drodze lock screen :P

post-272241-14255758818981_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne screeny. Tym razem lockscreen i zmodyfikowany screen ustawień (zwiększono czcionkę, poprawiono krawędź suwaków były ostrzejsze, oraz dodano ikonę ustawień) :)

post-272241-14255758842742_thumb.jpg

post-272241-14255758843131_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i tutaj jeszcze informacje o telefonie(Wszystkie dane prócz wersji androida są takie jak na moim obecnym romie):

post-272241-14255758850854_thumb.jpg

Jakie inne screeny chcielibyście zobaczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem swoich sił w edytowaniu updatea do 4.2.1 dla xolo q800 ale to nie dla mnie ;p Wiedza o grafice wystarczy mi jak na razie :P Jest ktoś chętny do pomocy ?

---------- Post dołączono o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Znalazłem jakiś już ROM na 4.2.1: Android L Theme Rom for Qmobile Noir A20 - INCPak

---------- Post dołączono o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Znalazłem jakiś już ROM na 4.2.1: Android L Theme Rom for Qmobile Noir A20 - INCPak

---------- Post dołączono o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla zainteresowany rosjanie coś takiego zrobili w klimacie Material Design:

Port Huawei Ascend G700.

Jak ktoś przetestuje opinie mile widziane. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi