Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

qDanys

Witam Serdecznie.

Planuję zakup nowego smartfona za 750zł, moim poprzednim był Huawei Ascend G300, którego uwaliłem...

Od słuchawki wymagam:

- 4,5/4,7" chciałbym mieć komfort posługiwania się telefonem 1 palcem. Miałem w rękach 5" i dla mnie to już za dużo

-rozdzielczości 720 x 1280 (myślę, że większa nic specjalnego nie wnosi)

-powyżej 300 ppi

-w miarę dobry aparat (w G300 telefon robił zdjęcia o bardzo dobrej ostrości np. notatek, slajdów wyświetlanych z rzutników)

-dual/sim (2 karta np. pod areo2)

-min 1GB RAM

-snapdragona o ile mieszczę się w budżecie (podobno MT x4 mają problemy z rozdzielczością HD a MT x8 z FHD, ale tak tylko gdzieś kiedyś przeczytałem, więc pewnie nie o wszystkie modele MT chodziło)

-diody powiadomień

-nie potrzebuję wejścia na kartę pamięci

-używane jak najbardziej o ile ich stan jest ok, oraz telefon posiada gwarancje

-zamawianie z Chin wchodzi w grę, właśnie nad tym najbardziej się zastaawiam.

Modele o jakich myślałem:

-Xiaomi Hongmi 1S - o telefonie dowiedziałem się z Waszego forum. Specyfikacje ma ok, lecz średnio mi się podoba

-Huawei Ascend P6S - Nie jestem pewien czy w tym modelu układ graficzny został zamieniony, na mniej problemowy niż w przypadku P6

-jakaś motorola ze względu na bardzo dobre wsparcie, szybkie aktualizacji

-Huawei Ascend P6 wyjątek bez dual sim, ponieważ mam ofertę zakupu na gwarancji w bdb stanie za 500zł-ale ten grzejący układ graficzny mnie odrzuca :/

-HTC one M7- wyjątek bez dual sim, ze względu na wydajność, wygląd. Nie wiem czy w tej cenie udałoby mi się go kupić

-HTC one X

-Lenovo S820 tutaj tylko myślę, czy procek jest ok. Mam lapka lenovo, więc "ufam" tej firmie:P

-Jiayu G3C mając 4,5 cala jest o 5mm krótszy od ZTE V987 z 5" które miałem w rękach. Nie za bardzo mi się to podoba ;/

Nie kupię żadnego Samsunga, Sony, oraz nic od Apple.

Dziękuję za każdą odpowiedź.

Pozdrawiam,

Daniel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arus082

Jeżeli nie przeszkadza ci brak Dual Sim w M7 to bierz go bo jest dużo lepszy od pozostałych. Dźwięk najlepszy na świecie i ekran LCD3 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym wybrał p6 najwyżej jak Ci się nie spodoba to sprzedaż i jeszcze przy okazji coś zarobisz.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arus082

P6 ma bardzo słaby układ graficzny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

750zł to za mało na pewniaka m7. Dołóż ze 100zł i będzie gitara. Najlepszy wybór z tej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qDanys

No własnie kusi mnie ten One M7;p P6 raczej odpada przez tą grafe, a może ktoś wypowiedzieć o grafie z P6S, ponieważ na huawei.com nie ma wgl tego modelu;p Jakieś inne modele jeszcze mógłby ktoś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qDanys

Dzisiaj przeczytałem o meizu k52, jeżeli jego cena miałaby wnosić około 150 dolarów to z przyjemnością bym go zamówił.

A co myślicie o wstrzymaniu się z zakupem do początku stycznia, są wtedy jakieś wyprzedaże? Ktoś coś wie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest tajemnicą że grudzień to najgorszy miesiąc na kupowanie takich zabawek i nie tylko. Sam czekam do stycznia/lutego żeby kupić sobie nowy telefon bo jak każdy wie to są miesiące wyprzedaży i innych obniżek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi