Skocz do zawartości
DJMazi

S5 i Karta Pamięci zabezpieczona przed zapisem.

Rekomendowane odpowiedzi

DJMazi

Witam dużo czytałem forum ale jakoś nie mogłem wyszukać rozwiązania.

Mianowicie kupiłem kartę pamięci do Sh Orginalną Samsunga : Karta Micro SD 64 GB SAMSUNG EVO

I Problemy jakie się napotyka to :

Karta zabezpieczona przed zapisam :( to mnie złamało oczywiście szukałem rozwiązania ale jakoś nie da rady tego usunąc :(

Sprawa kolejna to kopiowanie plików z Komputera na kartę, np : podłacze telefon przez kabel jako urzadzenie multimedialne z dysku skopiuje na kartę pliki np 1gb trwa to oczywiście np 5min i po odłaczeniu telefonu wchodzę w moje pliki kartę i co widze tylko pusty folder ;( brak plików LOL o co w tym chodzi ?

Tak mam z dużą ilością plików nie które zgrywa na kartę pamięci a inne sobie jak by ukrywało ?

To samo się dzieje jak tą samą kartę włacze do adaptera badz czytnika mikro usb niby wykrywa niby kopiuje ale plików juz w telefonie nie widać ;(

HELLP !:oczy::oczy::oczy:

Edytowane przez Htc_hack_Htc
Poprawiłem nazwe tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta "oryginalna" karta samsunga kosztowala 45zl?:D po tym co napisales juz widac ze podroba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DJMazi

Panowie a jakie to ma znaczenie nawet jak inne karty dam to dzieje się tak samo wiec jeśli nie znacie rozwiązania na moje problemy po co pisać spam.... Bardziej interesowało by mnie to jak poradzić sobie z tą blokada karty bo obecne rozwiązania w Google nie działają. Tym bardziej dziwi mnie problem kopiowania plików.

Edytowane przez DJMazi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cenioo

A w kompie karta działa prawidłowo? Widać wszystkie zapisane pliki/foldery? Proponuję zajrzeć tutaj: link i wykonać kilka testów karty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Draco73

@DJMazi

Karty podróbki często zamiast np. 32 GB mają w rzeczywistości np.4 GB.

A system je widzi jako 32 GB. W poprzednim poście dałem linka do sposobu aby to sprawdzić.

I później są takie cyrki że się pliki nadpisują i jedne widać a drugie nie albo widać je a nie można odtworzyć ich.

Wysłane z mojego SM-G900F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DJMazi

Rozumiem własnier robi mi się test dam efekty, To sami zobaczycie czy to karta orginał czy podroba. Choć juz pan z allegro mi odpisał ze odda mi kase jesli wyjdzie ze podroba.

Ale co zrobić z tym że karta zaszyfrowana ? bo mam tez 2 karte 32hb i nie mogę jej formata zrobic bo własnie zaszyfrowana.

Szkoda bo kurde dobry telefon a karty nie moge dopasowac.

---------- Post dołączono 08-12-14 o 02:00 ---------- Poprzedni post napisano 07-12-14 o 23:40 ----------

Witam

Parę godzin testów Karty i mam wyniki :( Czy ja odczytałem to prawidłowo ze na Karcie mam 800mb a 55GB Stracone ? ktoś jest w stanie mi to wyjaśnic ;( ?

screenSHU - The fastest screen capture ever.

Warning: Only 57702 of 63996 MByte tested.

The media is likely to be defective.

860.9 MByte OK (1763309 sectors)

55.5 GByte DATA LOST (116410387 sectors)

Details:0 KByte overwritten (0 sectors)

0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)

55.5 GByte corrupted (116410387 sectors)

0 KByte aliased memory (0 sectors)

First error at offset: 0x0000000000000000

Expected: 0x0000000000000000

Found: 0xffffffffffffffff

H2testw version 1.3

Writing speed: 8.33 MByte/s

Reading speed: 2.17 MByte/s

H2testw v1.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Draco73

A test robiłeś na czystej sformatowanej karcie.

Bo właśnie na takiej trzeba wykonać test. Nie może być zapisana.

Jeżeli Twoja karta była czysta podczas testów to znaczy ze jest podrobką.

Wysłane z mojego SM-G900F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DJMazi

Zrobie jeszzcze raz ale zapytam inaczej na jakiej opcji najlepiej format zrobić karty pod telefon Fat32 ? co dokłądnie ustawić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fat 32 i przywroc domyslne ustawienia karty podczas formatowania masz tam taka opcje

jesli karta straci podczas testu chodz 1mb danych odeslij ja bo moze byc wadliwa a jesli straci kilka gb to podroba,ale wydaje mi sie to podroba bo 57gb na 63gb znalezione do tego 55gb stracone a raczej 55gb nie miales zawalone co?

Edit: haha i do tego 8mb odczyt i 2mb zapis podroba jak sie patrzy sorki ale jak na evo to troche malo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi